Toyota bZ4X

AVASTA UUS TOYOTA  bZ4X

  

Uuenduslik, tõhus ja dünaamilise linnamaasturi disainiga elektrisõiduk Toyota bZ4X pakub kõike vajalikku. Tugeva konstruktsiooni, stiilse välimuse, muljet avaldava nelikveovõimekuse ja suurepärase sõiduulatuse abil viib Toyota bZ4X Su enesekindlalt kõikjale, kuhu vaid soovid. Vaata elektrilisusest kaugemale ja naudi selle uuendusliku elektrilise linnamaasturiga uut sõidukogemust.

  

 • MULJET AVALDAVAD SÕIDUOMADUSED

  Naudi Toyota bZ4X-iga oma klassi parimat elektrilist ja heitevaba jõudlust. Ergas mootor pakub kiirust ja pöördemomenti just siis, kui seda vajad. Tänu muljet avaldavale nelikveovõimsusele tagab Toyota bZ4X tõeliselt sujuva sõidukogemuse.

 • VALMIS IGAKS TEEKONNAKS

  Nelikvedu AWD XMODE parandab jõudlust ja ohutust, nii et Toyota bZ4X tuleb suurepäraselt toime igal maastikul. Võid tunda end kindlalt iga ilmaga, kus iganes Sa ka ei seikleks.

 • SUUREPÄRANE AKU KESTVUS

  Tänu Toyota peaaegu 25-aastasele kogemusele akutehnoloogia vallas pakub Toyota bZ4X ühe laadimisega enam kui 450 km* sõiduulatust ja seda heitevabalt. Sõiduulatust saab suurendada valikvarustusse kuuluva katusel paikneva päikesepaneeliga.
  Kolm laadimisvõimalust pakuvad juhtidele paindlikkust: kasuta avalikke 150 kW kiirlaadimispunkte, et saavutada 80% aku laetuse tase hinnanguliselt 30 minutiga, või ühenda kodus pistikupessa või kodulaadijasse. Toyota kvaliteet tagab aku töökindluse suhtes täieliku meelerahu. Aku suudab isegi kümne aasta möödudes pakkuda algsest jõudlusest 90%, mis on maailmaklassi tulemus.
  * Sõiduulatus võib olenevalt valitud sõidukist ja varustustasemest erineda.

 • OHUTUS, MIDA VÕID USALDADA

  Toyota bZ4X pakub laia valikut ohutusfunktsioone, ükskõik kas sõidad linnas või maastikul. Varustusse kuulub uusim ohutuspakett Toyota Safety Sense, mis hõlmab juhi hädaolukorra peatumise abisüsteemi (DESA) ja üle õhu uuendusi (OTA).

 • NUTIKAS ÜHENDATUD JUHIALA

  Avasta maailm täis multimeediat ja ühenduvust. Eriti suure 12-tollise puuteekraani ja sujuva nutitelefoni ühendamise võimalusega Toyota Smart Connect pakub erakordselt kiiret ja lihtsat kasutuskogemust ning on tänu üle õhu uuendamise tehnoloogiale alati värskendatud.
  MyT nutitelefoni rakendus aitab kontrollida akutaset, planeerida laadimist, vaadata reisi andmeid või isegi sõidukit eemalt kontrollida – alates kliimaseadmest kuni uste avamise ja lukustamiseni.

 • AINULAADNE STIIL JA HOIAK

  Toyota bZ4X ühendab elektrisõiduki stiilse ja kauni välimuse linnamaasturi enesekindla disainiga. Tulemuseks on uuenduslik elektriauto, mis tuleb toime igasugustel teedel ja püüab kõikjal pilke.

 • RUUMIKAS JA AVAR SÕITJATERUUM

  Reisijate sõiduelamuse parandamiseks loodud Toyota bZ4X pakub ühist ruumi, mida saavad nautida kõik. Elegantses, ülimugavas ja avaras sõitjateruumis on kõigi reisijate jaoks oma klassi parim jalaruum.​  

LAADIMISVÕIMALUSED 

 • Avalik laadimispunkt

  Kui soovid kiiresti laadida, leiad MyT rakendusest jaamaotsingu kaudu hõlpsasti palju avalikke kiirlaadimispunkte. Need äärmiselt tõhusad seadmed laevad 80% Su Toyota bZ4X-i akust täis ligikaudu 30 minutiga.

 • Kodulaadija

  Nende spetsiaalsete seadmete abil on laadimine võrreldes koduse pistikupesaga palju kiirem. Toyota bZ4X-i saab täiesti täis laadida 6,5 tunniga.

MIKS VALIDA TOYOTA ELEKTRISÕIDUK?

Enam kui 25-aastase kogemusega Toyota näitab teed täiesti elektrilisse tulevikku. Kuigi praeguseks on teedel juba rohkem kui 18 miljonit Toyota elektrisõidukit ja valida saab 17 elektrilise mudeli vahel, jätkab Toyota erakordsete uuenduste pakkumist ja rõõmustab kliente üle maailma. Tänu laialdastele kogemustele akutehnoloogia väljatöötamisel ja energiavoogude edukal haldamisel pakuvad Toyota elektrisõidukid usaldusväärset ja kauakestvat jõudlust.

 

Küsi pakkumist