• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Toyota talverattad

   

  Miks minna üle talveratastele?

  • Tooteomadused

   GARANTII Toyota kvaliteedi ja garantiiga (3 aastat) disainveljed.

   MEELERAHU Valuvelje 3-kihiline värvkatte, mis tagab parem kaitse roostetamise vastu, mida põhjustavad ilmastikutingimused ja talvel teede puhastamiseks kasutatavad kemikaalid.

   KVALITEET Tipptasemel talverehv.

   PÜSIVUS Valuvelje mudeli tootmine kuni 12 aastat pärast lansseerimist.

  • Kliendikasud

   VISUAAL Valuveljed lisavad sõidukile stiili ja elegantsi.

   OHUTUS Sõidu turvalisus kvaliteetse rehvi näol.

    AUTENTSUS Originaalvelg on tootja poolt konkreetsele mudelile optimeeritud. Veermikuosad ei kulu üleliia kiiresti – väiksemad hoolduskulud.

    MUREVABA ELU Kui peaksin kahjustama valuvelge liisinguperioodi jooksul, siis tean, et saan osta vajaoleva valuvelje ka ühe kaupa.

  Toyota valuveljed

  Toyota originaalvaluveljed on kvaliteetsed ja vastupidavad, disainitud just Sinu Toyotale, meie ilmastikuolusid arvestades.

  Lai valik
  võimaldab kliendil väljendada enda iseloomu ja isiklikku maitset.

  Kena välimus
  tüübikinnitus ja Toyota testid kindlustavad kooskõla Euroopa standarditega.

  Südamerahu
  Toyota 3-aastane garantii.

  Ohutus teel
  Kuumtöödeldud alumiiniumsulam tagab kergema, kuid tugevama velje.

  Läbimõeldud disain
  Disainitud vastavalt kindlale sõidukimudelile

  Millal peaksite rehvid välja vahetama?

  8 mm - 5 mm
  Rehv, mille mustri sügavus on üle 5 mm, on parimate tööomadustega ja toimib nii, nagu tootja poolt kavandatud.

  5 mm - 3 mm
  Kui rehvimustri sügavus on alla 5 mm, hakkab rehvi võime vett kõrvale juhtida vähenema ning pidurdusteekond märgades oludes pikeneb.

  Alla 3 mm
  Rehvi tööomadused halvenevad märkimisväärselt ning teie sõiduki pidurdusteekond pikeneb oluliselt.