• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Toyota C-HR Crossover 1.2 Turbo Style M/T

  Keretüüp Crossover
  Istekohti 5
  Mootor 1,2 Turbo (116 hj)
  Kütus Bensiin
  CO₂ 135/138 g/km
  Kütusekulu 5.9/6.1 l / 100 km
  Käigukast 6-käiguline käsikäigukast
  Veoskeem 4X2

  Varustused

  Metallikvärv
  430 € (Sisaldub hinnas)
  Tagumised parkimisandurid
  210 € (Sisaldub hinnas)
  Tagumine spoiler
  Haiuimekujuline antenn
  Pehme viimistlusega armatuurlaua ülaosa
  Läikivmust keskkonsool
  Läikivmust liist keskkonsoolil
  Läikivad kroomehised keskmiste õhuavade ümber
  Läikivad kroomehised külgmiste õhuavade ümber
  Käigukanginupu hõbedane ümbris
  Nahataolise kattega käetugi eesmisel konsoolilaekal
  Polsterdusega käetugi eesmisel konsoolilaekal
  Läikivad kroomitud ukselingid salongis
  Leather seats: black with grey accents
  1 490 €

  1 490 € / Eemalda

  Leather seats: black/beige
  1 290 €

  1 290 € / Eemalda

  Follow Me Home’i funktsiooniga esituled

  Kui juht soovib suurendada öist ohutust ja praktilisust ning aktiveerib selle funktsiooni, jäävad esituled pärast sõiduki seismajäämist 30 sekundiks põlema, et valgustada teed koduukseni.

  Hämaraandur

  Hämaraandur mõõdab päevavalguse tugevust ja lülitab hämardumise korral automaatselt sisse esituled.

  Vihmaandur

  Automaatne vihmaandur kohandab klaasipuhastite liikumiskiiruse ja intervalli olukorrale vastavaks.

  Võtmeta sisenemis- ja käivitussüsteem

  Võtmeta sisenemis- ja käivitussüsteemil on tavapärase võtme asemel saatja, mis võimaldab avada uksi vaid käepidemest tõmmates ja sulgeda nupuvajutusega. Mootori käivitamiseks või seiskamiseks vajutage lihtsalt nuppu „Start/Stop”. Teil pole tarvis teha muud kui kanda nutikat võtit taskus või käekotis.

  Käsitsi kallutatav roolisammas
  Käsitsi reguleeritav teleskooproolisammas
  Elektriline roolivõimendi (EPS)

  Elektriline roolivõimendi hõlbustab esirataste keeramist, vähendab kütusekulu ning muudab sõiduki kergemini kontrollitavaks, eriti väikesel kiirusel.

  Fikseeritud käetugi eesmisel konsoolilaekal
  Käsitsi reguleeritava kõrgusega juhiiste
  Suhtega 60 : 40 kokkuklapitavad tagaistmed
  Eesmised elektriaknad
  Tagumised elektriaknad
  Automaatne üles-alla liikumise funktsioon kõigil elektriakendel
  Salongi sisenemise valgustus
  Lambiga päikesesirm juhil
  Lambiga päikesesirm kõrvalistujal
  Peegliga päikesesirm juhi jaoks
  Peegliga päikesesirm kõrvalistuja jaoks
  12 V pistikupesa ees
  Lapselukk ustel
  Käiguvahetusnäidik (GSI)

  Käiguvahetusnäidik osutab optimaalsele hetkele käigu vahetamiseks, et vähendada kütusekulu ja heitkoguseid (ainult koos käsikäigukastiga).

  Intermittent wiper
  Rear window wiper
  Kaanega konsoolilaegas ees
  Üheosaline kindalaegas
  Kindalaeka valgustus
  Aeglaselt avanev alumine kindalaegas
  Uksetaskud ees
  Uksetaskud taga
  Topsihoidikud ees
  Konksud poevõrkudele
  Tekstiilist põrandamatid
  Kokkupõrke ennetussüsteem koos jalakäijate tuvastamise funktsiooniga

  Toyota Safety Sense’i kokkupõrke ennetussüsteem* koos jalakäijate tuvastamise funktsiooniga kasutab eesliikuvate sõidukite tuvastamiseks kaamerat ja millimeeterlaineradarit. Kokkupõrkeohu korral edastab süsteem juhile helilise ja visuaalse märguande ning suurendab pidurdusjõudu. Kui juhil ei õnnestu õigel ajal pidurdada, rakenduvad pidurid kokkupõrke vältimiseks või selle tagajärgede leevendamiseks automaatselt. Peale sõidukite tuvastamise on võimalik ka jalakäijaid varem märgata.
  * Tehniline nimetus: avariieelne ohutussüsteem

  Sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem koos rooli korrigeerimisega

  Toyota Safety Sense’i juurde kuuluv süsteem vähendab avariiohtu, jälgides kaamera abil teekatte märgistusi ning edastades juhile nii helilise kui ka visuaalse märguande, kui sõiduk peaks hakkama sõidurajalt suunatuld näitamata kõrvale kalduma. Soovimatu kõrvalekaldumise korral muudab rooli korrigeerimise seade rooli asendit.

  Liiklusmärkide jälgimise süsteem

  Toyota Safety Sense’i juurde kuuluv süsteem jälgib kiiruspiiranguid, möödasõidukeelde jmt tähistavaid liiklusmärke ning kuvab olulise teabe otse juhi silme ette uuele värvilisele TFT-ekraanile. Liiklusmärkide eiramise korral edastab süsteem juhile helilise ja visuaalse märguande.

  Automaatsed kaugtuled

  Toyota Safety Sense’i koosseisu kuuluvad automaatsed kaugtuled (AHB) tagavad pimedal ajal kõigile liiklejatele optimaalse nähtavuse. Kaamera tuvastab vastutulevate sõidukite ja eesolevate liiklejate tuled ning jälgib samal ajal ka tänavavalgustite heledust. Ohutuse tagamiseks öisel ajal lülitatakse kaugtuled automaatselt ümber lähituledeks ja vastupidi.

  Kohanduv kiirushoidik

  Toyota Safety Sense’i kohanduv kiirushoidik hoiab eesliikuva sõidukiga eelseadistatud minimaalset pikivahet. Kui vahemaa väheneb, vähendab kiirushoidik sõiduki kiirust ning aktiveerib vajaduse korral ka pidurid ja pidurituled. Kui vahemaa taas pikeneb, hakkab see järk-järgult kiirendama, kuni auto saavutab määratud kiiruse.

  Reguleeritav kiiruspiirik (ASL)

  See juhtsüsteem ei lase ületada juhi poolt kindlaks määratud kiirust (piirkiirust). Juhtfunktsioonina reguleerib see mootori väljundvõimsust nii, et sõiduki kiirus ei ületa eelseadistatud piirkiirust isegi siis, kui vajutatakse jätkuvalt gaasipedaali. Eelseadistatud kiirus kuvatakse armatuurlaua näidikul, mis hakkab vilkuma, kui sõiduk on saavutanud soovitud sõidukiiruse.

  Immobilisaator
  Tagumised LED-pidurituled
  Kõrgele paigaldatud pidurituli (LED-tüüpi)
  Blokeerumatu pidurisüsteem (ABS)

  ABS ei lase pidurdamise ajal ratastel lukustuda, suurendab haarduvust teekattega, vähendab libisemisohtu ja aitab säilitada juhitavuse järsu pidurdamise korral.

  Piduriabi (BA)

  Piduriabi tuvastab äkkpidurduse ja rakendab täiendavat pidurdusjõudu. See tagab ABS-i maksimaalse talitluse.

  Sõiduki stabiilsuskontroll (VSC)

  VSC aktiveerib automaatselt iga vajamineva piduri ja kontrollib mootori veojõudu, et säilitada stabiilsus ja vältida külglibisemise teket järsul pööramisel või libedal teel.

  Veojõukontroll (TRC)

  Liiga tugeval kiirendamisel võivad veorattad kaotada veojõu ja hakata pöörlema. Veojõu taastamiseks vähendab TRC automaatselt mootori võimsust ja reguleerib pidurdusjõudu.

  Nõlvaltstardiabi (HAC)

  Nõlvaltstardiabi tagab sujuva paigaltvõtu järskudel kallakutel, rakendades pidurid kuni kaheks sekundiks pärast piduripedaali vabastamist. See aitab vältida sõiduki tagasiveeremist. Süsteemi aktiveerimiseks vajutage pärast seismajäämist tugevamalt piduripedaalile, kui ükskõik milline edasikäik on sisse lülitatud.

  Rehvirõhu hoiatussüsteem (TPWS)

  Igal rattal on ventiiliandur, mis jälgib pidevalt rehvirõhku. Andurid on ühendatud armatuurlaual oleva ohutulega. Kui mõne ratta rehvirõhk langeb alla soovitusliku taseme, annab süsteem sellest juhile märku. See suurendab ohutust ning tagab rehvide ühtlasema kulumise ja väiksema kütusekulu.

  Tahavaatekaamera

  Igal rattal on ventiiliandur, mis jälgib pidevalt rehvirõhku. Andurid on ühendatud armatuurlaual oleva ohutulega. Kui mõne ratta rehvirõhk langeb alla soovitusliku taseme, annab süsteem sellest juhile märku. See suurendab ohutust ning tagab rehvide ühtlasema kulumise ja väiksema kütusekulu.

  Tagaistme turvavöö kinnitamise meeldetuletus

  Turvavööde hoiatuslamp ja sumisti hõlmavad nii esi- kui ka tagaistmeid.

  Eelpingutid ja jõupiirajad

  Eesmistesse 3-punktilistesse ELR-turvavöödesse integreeritud eelpingutid ja jõupiirajad aitavad ära hoida rindkerepiirkonna vigastusi.

  Täiendava turvasüsteemi (SRS) turvapadjad – 7 turvapatja

  Sel mudelil on seitse turvapatja, sealhulgas juhi põlveturvapadi, juhi ja kõrvalistuja SRS-turvapadjad, esiistmete külgturvapadjad ning SRS-turvakardinad nii esi- kui ka tagaistmetel sõitjate jaoks.

  ISOFIXi istmekinnitid

  Istmetel on spetsiaalsed kinnituspunktid ja ülemine rihm, mis hoiavad ära turvaistme ettekaldumise. Turvaline ja mugav viis ISOFIXi turvatoolide kinnitamiseks (saadaval Toyota edasimüüjalt).

  Lülisambavigastusi vähendavad (WIL) esiistmed

  Kui teie autole sõidab keegi väikesel kiirusel otsa, toetavad WIL-tüüpi iste ning aktiivpeatugi korraga sõitja pead ja selga, vähendades lülisambavigastuse ohtu.

  Tagumised parkimisandurid
  Front parking sensors
  280 €

  280 € / Eemalda

  Toyota Touch® 2 on täisintegreeritud multimeediasüsteem, millel on „lohista ja koputa” põhimõttel töötav värviline puuteekraan ning tipptasemel helisüsteem, mis ühildub nii USB-seadmete, iPodi kui ka nutitelefonidega. Bluetooth® 3.0 võimaldab kasutada selliseid funktsioone nagu vabakäekõned, SMS-sõnumite integreerimine ja muusika voogedastamine. Peale selle on WVGA ekraan ühendatud tahavaatekaameraga, et tagurdamine oleks ohutum.

  6 kõlarit
  Aux-sisend
  USB-pistik
  Bluetooth®-vabakäesüsteem
  Toyota Touch® 2 & Go navigatsioonisüsteem
  690 €

  690 € / Eemalda

  Toyota Touch® 2 & Go navigatsioonisüsteem

  Toyota Touch® 2 & Go navigatsioonisüsteem

  Go navigatsioonisüsteem on ideaalne uuendus juhul, kui teie auto on varustatud Toyota Touch 2 helisüsteemiga, kuid puudub navigatsioonisüsteem.
  Süsteem pakub järgmist:
  - intuitiivse puuteekraaniga navigatsioonisüsteem;
  - kohandatav jaosekraan;
  - Euroopa täiskaart;
  - navigeerimisjuhised 21 keeles;
  - internetipõhised teenused:
  - TomTomi reaalajas liiklushoiatused (vajalik internetiühendus) koos automaatnavigatsiooni funktsiooniga liiklusummikute vältimiseks regulaarsetel sõitudel;
  - Google Street View ja Google search (vajalik internetiühendus) sihtkoha kohta lisateabe hankimiseks;
  - Coyote kiiruskaamerate eest hoiatamiseks (kui see on seadusega lubatud);
  - lähedal asuvad vabad parkimiskohad, tanklad koos kütusehindadega ja ilmateade;
  - Aupeo, Aha ja Twitteri rakendused;
  - sõiduraja vahetamise juhised ja kiiruspiirangute hoiatused;
  - huvipunktide ja lemmikkohtade andmebaas ning huvipunktide internetiotsing;
  - pidevad uuendused kolme aasta jooksul.

  Hind kehtib uue auto tellimisel.

  Hind kehtib uue auto tellimisel.

  Esipõrkeraua ehised – kroomitud

  Esiudutulede raam – kroomitud

  Pakiruumi ehis tagaosa alumises servas – kroomitud

  Pakiruumi ehis tagaosa ülemises servas – kroomitud

  Küljeliistud – kroomitud – TÄISKOMPLEKT – kroomitud

  1 420 €

  1 420 € / Eemalda

  Hind kehtib uue auto tellimisel.

  Esipõll

  Tagapõll

  Külgpõlled

  Hind kehtib uue auto tellimisel.

  Kerekleebiste pakett (punane)

  Esiudutulede raam – 3T3

  Peeglikate – 3T3 Red

  Hind kehtib uue auto tellimisel.

  Esiosa põhjakaitse

  Tagaosa põhjakaitse

  Külgmine allasõidutõke

  Protect pack
  160 €

  160 € / Eemalda

  Tehnilised andmed

  Kütusekulu, kombineeritud (l/100 km) (l / 100 km)
  5.9/6.1
  Maanteel (l/100 km) (l / 100 km)
  5.3
  Linnas (l/100 km) (l / 100 km)
  6.9/7.3
  CO2, kombineeritud (g/km) (g/km)
  135/138
  Euroklass
  EURO 6.2
  Kütuse kategooria - soovituslik
  Pliivaba bensiin 95 või parem
  Kütusepaagi maht (l) (l)
  50
  Silindrite arv
  Reas 4
  Klapimehhanism
  16 klappi, DOHC, kettülekanne, VVT-iW (sisselase) ja VVT-i (väljalase)
  Kütuse sissepritse süsteem
  Otsepritse (D4)
  Suurim võimsus (DIN hj) (DIN hj)
  116
  Töömaht (cm3) (cm3)
  1197
  Silindri läbimõõt ja kolvikäik (mm) (mm)
  71.5 x 74.5
  Suurim võimsus (kW / p/min) (kW / p/min)
  85/5600
  Suurim pöördemoment (Nm / p/min) (Nm / p/min)
  185/1500-4000
  Suurim võimsus (DIN hj / p/min)
  116
  Surveaste
  10.01:1
  Veoskeem
  4X2
  Ülekande tüüp
  Manuaalne
  1. käik
  3.727
  2. käik
  2.045
  3. käik
  1.310
  4. käik
  0.971
  5. käik
  0.764
  6. käik
  0.619
  Tagasikäik
  3.333
  Tippkiirus (km/h) (km/h)
  190
  Kiirendus, 0–100 km/h (sekundit)
  10.9
  Õhutakistuskoefitsient
  0.32
  Esivedrustus
  MacPhersoni vedrustus
  Tagavedrustus
  Topeltõõtsharkidega vedrustus
  Pidurid, ees
  Ventileeritud ketaspidurid
  Pidurid, taga
  Disc
  Vähim pöörderaadius (m) (m)
  5.2
  Istmete arv (istet)
  5
  Täismass, kokku (kg) (kg)
  1845
  Tühimass (kg) (kg)
  1320-1425
  Uste arv
  5
  Veovõimsus piduritega (kg) (kg)
  1300
  Veovõimsus piduriteta (kg) (kg)
  720
  Pikkus (mm) (mm)
  4360
  Laius (mm) (mm)
  1795
  Kõrgus (mm) (mm)
  1565
  Teljevahe (mm) (mm)
  2640
  Rööbe ees (mm) (mm)
  1550/1540
  Rööbe taga (mm) (mm)
  1570/1560

  Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu. Amserv omab õigust hindu muuta. Pildid on illustratiivsed.

  Sarnased laoautod

  Leidsime sinu otsingule sobivaid laoautosid, mille võid kohe kätte saada

  • Toyota C-HR Crossover 1.2 Turbo Luxury Multidrive S

   Sujuvalt muutuva ülekandearvuga käigukast

   Bensiin

   23 020 €   26 250 €  

   232kuu

  • Toyota C-HR Crossover 1.2 Turbo Luxury Multidrive S

   Sujuvalt muutuva ülekandearvuga käigukast

   Bensiin

   23 020 €   26 250 €  

   232kuu

  • Toyota C-HR Crossover 1.2 Turbo Luxury Multidrive S

   Sujuvalt muutuva ülekandearvuga käigukast

   Bensiin

   23 150 €   26 380 €  

   233kuu