• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  • Toyota
  • Laoautod
  • Yaris Hybrid 5d Hatchback 1.5 Hybrid Active Plus e-CVT

  Yaris Hybrid 5d Hatchback 1.5 Hybrid Active Plus e-CVT

  Keretüüp 5dHatchback
  Istekohti 0
  Mootor
  Kütus
  CO₂
  Kütusekulu
  Käigukast
  Veoskeem

  Varustused

  Pärlmuttervärv
  540 € (Sisaldub hinnas)
  17-tollised antratsiidivärvi eritöötlusega valuveljed (5 topeltkodaraga)

  Sõiduki jaoks spetsiaalselt kujundatud valuveljed muudavad teie auto silmapaistva välimuse veelgi omanäolisemaks. Vastupidava kvaliteetse viimistlusega veljed on kerged, ent tugevad.

  17-tollised antratsiidivärvi eritöötlusega valuveljed Poseidon

  Toyota valuvelgede valik täiendab RAV4 vastupandamatult originaalset välimust. Need valuveljed kuulutavad julgelt teie stiili ning nende valmistamisel kasutatud täppistehnoloogia tagab optimaalse sõidutasakaalu ja stabiilsuse.

  18-tollised antratsiidivärvi eritöötlusega veljed Pitlane II

  Tõeliselt pilkupüüdev kujundus. 18-tollised antratsiidivärvi eritöötlusega valuveljed Pitlane II sobivad ideaalselt oma isikupära näitamiseks.

  18-tollised antratsiidivärvi veljed Pitlane II

  Tõeliselt pilkupüüdev ja julge kujundus. 18-tollised antratsiidivärvi valuveljed Pitlane II sobivad ideaalselt oma isikupära näitamiseks.

  18-tollised eheda hõbeda värvi valuveljed Pitlane II

  18-tollised eheda hõbeda värvi valuveljed Pitlane II sobivad ideaalselt oma isikupära näitamiseks.

  18-tollised mattmustad valuveljed Pitlane II

  18-tollised mattmustad valuveljed Pitlane II sobivad ideaalselt oma isikupära näitamiseks.

  Rehvirõhu jälgimissüsteem

  Rehvirõhu hoiatussüsteem (TPMS) jälgib pidevalt iga rehvi siserõhku. Kui mõne rehvi siserõhk on langenud 25% või rohkem, süttib ohutuli.

  Tyre Storage Bag

  Kott kaitseb teie rattaid ja/või rehve juhuslike kahjustuste eest, kui need on autolt hoiustamiseks eemaldatud.

  Hõbedaste kaunistuste pakett

  Hõbedane kaunistus sõiduki külgedel, mis võimendab RAV4 ainulaadset iseloomu.

  Kroomitud küljedetailid

  Hoolikalt läbi mõeldud kujundusega küljeliistud sobivad suurepäraselt auto kontuuridega. Luksuslikud kroomitud detailid muudavad teie RAV4 veelgi isikupärasemaks ja uhkemaks.

  Külgmised astmelauad

  Külgmised astmelauad rõhutavad auto karmi välimust, lihtsustades samas juurdepääsu katusele ja katuseraamile.

  Musta värvi kaunistuste pakett

  Musta värvi kaunistus sõiduki külgedel, mis võimendab RAV4 ainulaadset iseloomu.

  Pakiruumi ehis tagaosa alumises servas

  Läikiv kroompind lisab auto pakiruumi alumisele servale stiili.

  Süsinikkiust kaunistuste pakett

  Süsinikkiust kaunistus sõiduki külgedel, mis võimendab RAV4 ainulaadset iseloomu.

  Süsinikkiust peeglikatted

  Süsinikkiust peeglikatted täiustavad teie RAV4 välimust ja moodustavad lisavarustusse kuuluva süsihalli kaunistusega harmoonilise terviku.

  Valgustusega uksepakuliistud

  Valgustusega uksepakuliistud lisavad stiilsust, kuid samas on neil ka praktiline eesmärk kaitsta värvi mustuse ja kriimustuste eest.

  Võtmekate

  Hübriidauto nutivõtme kattel on silmapaistev hõbedane ja must hübriidi logo.

  Tuulesuunajad

  Aerodünaamilise kujuga, et vähendada tuulemüra ja survet salongis lahtiste akendega sõites. Esi- ja tagaakende jaoks.

  Tuhatoos

  Tänu nutikale mustale viimistlusele sobib tuhatoos ideaalselt auto salongi. See mahub kenasti keskmisesse topsihoidikusse ning seda on mugav tühjendamiseks ja puhastamiseks eemaldada. Kaanega konstruktsioon ei lase tuhal salongi sattuda ja takistab lõhna levikut. Seda saab kasutada ka väikeste esemete prügikastina.

  Kokkuvolditav jalgrattahoidik

  Turvaline viis ühe või kahe jalgratta transportimiseks. Sobib nii mägi-, sport-, e- kui ka elektrilise toega jalgratastele (pedelec). Moodsa kujundusega kallutatavat hoidikut ei ole pakiruumile ligi pääsemiseks vaja eemaldada isegi siis, kui jalgrattad on hoidiku küljes. Kui hoidikut vaja ei lähe, saab selle hõlpsasti kokku keerata. Hoidikul on turvalukud nii jalgratta ühendamiseks hoidikuga kui ka hoidiku ühendamiseks sõidukiga. Samuti on hoidikul sisseehitatud tuled ja 13 harulise pistikuga numbrimärgialus.

  Põiktalad

  Toyota põiktalad, mis on mõeldud kasutamiseks koos Toyota katusekaartega, annavad suuremad võimalused erinevate koormate transportimiseks. Need on aerodünaamilised, valmistatud alumiiniumist, turvaliselt fikseeritavad ja hõlpsalt paigaldatavad. Põiktalade kiirkinnitussüsteem võimaldab neid kombineerida suure valiku lisatarvikutega.

  Suusa- ja lumelauahoidik (4 paari suuski või 2 lumelauda)

  Hõlpsalt kasutatav suusahoidik võimaldab vedada kolme kuni nelja suusapaari (olenevalt suuskade suurusest) või kahte lumelauda. Suusad/lumelauad saab turvaliselt kinnitada kahe kummiprofiili vahele, mis ei kahjusta varustust.

  Suusa- ja lumelauahoidik (6 suusapaari)

  See eriti lai ja hõlpsalt kasutatav suusahoidik võimaldab vedada viit kuni kuut suusapaari (olenevalt suuskade suurusest) või nelja lumelauda. Suusad/lumelauad saab turvaliselt kinnitada kahe kummiprofiili vahele, mis ei kahjusta varustust.

  Thule Motion 800 Ski box, glossy grey

  Suure mahutavusega voolujooneline boks on mõeldud eriti just talvespordihooajaks. Seda saab hõlpsaks täis ja tühjaks laadimiseks avada mõlemalt küljelt ning kesklukustusega võtit ei saa eemaldada enne, kui kõik lukustuspunktid on suletud.

  Thule Motion 800 suusaboks (läikivmust)

  Suure mahutavusega voolujooneline boks on mõeldud eriti just talvespordihooajaks. Seda saab hõlpsaks täis ja tühjaks laadimiseks avada mõlemalt küljelt ning kesklukustusega võtit ei saa eemaldada enne, kui kõik lukustuspunktid on suletud.

  Thule Pacific 200 luggage box, silver grey

  See pagasiboks võimaldab puhkuste ajal vedada lisapagasit. Boksi aerodünaamiline kuju vähendab õhutakistust, tuulemüra ja vibratsiooni ning seda saab hõlpsaks täis ja tühjaks laadimiseks avada mõlemalt küljelt. Mitme lukustuspunktiga kesklukustus suurendab turvalisust. Maht: 410 liitrit. Boksil on hõbehall Aeroskin-materjalist kaas.

  Thule Pacific 700 ski box - titan grey

  Aerodünaamilise kujuga boksil on stiilne titaanhall Aeroskin-materjalist kaas. Seda saab hõlpsaks täis ja tühjaks laadimiseks avada mõlemalt küljelt ning selle kesklukustussüsteemi võtit ei saa eemaldada enne, kui kõik lukustuspunktid on suletud. Maht: 420 liitrit. Mahutab kuus paari suuski või neli lumelauda.

  Veokonks, fikseeritud

  Toyota ehtne fikseeritud veokonks võimaldab teil turvaliselt pukseerida. Konks on konstrueeritud spetsiaalselt teie auto jaoks ja sellel on vastupidav korrosioonivastane pinnatöötlus. Spetsiaalne juhtmekomplekt on müügil eraldi.

  Veokonks, horisontaalselt eemaldatav

  Toyota ehtne eemaldatav veokonks on konstrueeritud nii, et veokuuli saab kiiresti paigaldada ja eemaldada, kui seda enam vaja ei ole. Turvaliselt fikseeritaval süsteemil on tugev korrosioonivastane pinnatöötlus. Spetsiaalne juhtmekomplekt on müügil eraldi.

  Veokonks, vertikaalselt eemaldatav

  Toyota ehtne eemaldatav veokonks on konstrueeritud nii, et veokuuli saab kiiresti paigaldada ja eemaldada, kui seda enam vaja ei ole. Turvaliselt fikseeritaval süsteemil on tugev korrosioonivastane pinnatöötlus. Spetsiaalne juhtmekomplekt on müügil eraldi.

  Katuseraami hoiukott

  Mõeldud Toyota katuseraami kahe varvaga versiooni või Toyota katuseraami kahe põiktala hoiustamiseks, kui need on autolt eemaldatud. Kotil on iga varva jaoks eraldi taskud ning see on valmistatud vastupidavast polüestrist ja PVC-st, et kaitsta varbu hoiustamise ajal tolmu ning juhuslike kriimustuste ja kulumise eest.

  Kaubavõrk: horisontaalne(partnumber:PZ472-E8342-ZA)

  Tugev, kootud musta värvi nailonist kaubavõrk asjade turvaliseks hoidmiseks auto pakiruumis. Võrk kinnitub kenasti olemasolevate konksude külge.

  Kokkuvolditav hoiukast

  Kui kasti ei ole tarvis, saab selle täielikult kokku voltida. Hoiab pakiruumis korda.

  Kokkuvolditava jalgrattahoidiku kott

  Kui te tagumist kokkupandavat jalgrattahoidjat ei kasuta, saab selle kokku panna ja hoiustada või transportida vastavas kandekotis.

  Õhuke jahutuskast

  Jahutuskasti saab kinnitada pakiruumi, toide tuleb auto 12 V pistikupesast. Nii saate hoida toiduained ja joogid tulikuumad või meeldivalt jahedad.
  Kastil on õlarihm ja toitekaabel ühendamiseks auto voolupessa.

  Püstine koormavõrk

  Tugev, kootud musta värvi nailonist kaheosaline kaubavõrk on mõeldud väikeste asjade turvaliseks hoidmiseks auto pakiruumis. Võrk kinnitub kenasti olemasolevate konksude külge külgedel ja põrandal.

  Long Life Body Protector

  Ränipõhine eritehnoloogia Long Life Body Protector. Ökonoomsel kasutamisel piisab 80 ml pudelist ka kõige suuremate Toyota nelikveoliste ja universaalkerega mudelite töötlemiseks.

  Door handle protection film

  Usaldusväärne kaitse, mis aitab vältida värvikihi kriimustamist uksekäepidemete juures. Valmistatud tugevast läbipaistvast isekleepuvast kilest, kuju sobitub täpselt.

  Valuvelgede kaitsevahend

  Valuvelgede kaitsevahend Toyota ProTect on täiesti uus NASA välja töötatud toode, mis kaitseb hinnalisi valuvelgi piduritolmu, maanteetahma ja ilmastikumõjude eest.

  Kapoti tuulesuunaja

  Täpselt auto aerodünaamilise kontuuri järgi kujundatud tuulesuunaja juhib tuule mujale, annab autole lisakaitse ning hoiab kapotti väiksemate löökide ja kriimustuste eest.

  Põrkeraua nurgakaitsmed

  Nurgakaitsmed kaitsevad teie auto põrkerauda tõhusalt kriimustuste ja väiksemate löögikahjustuste eest.

  Tagumise põrkeraua kaitseplaat (must, plastist)

  Valmistatud tugevast plastist ja mõeldud tagumise põrkeraua värvi kaitsmiseks kriimustuste eest raskete või ebamugavate koormate laadimisel pakiruumi.

  Tagumise põrkeraua kaitseplaat, satiinkattega roostevaba teras

  Mõeldud tagumise põrkeraua värvi kaitsmiseks kriimustuste eest raskete või ebamugavate koormate laadimisel pakiruumi.

  Tagumise põrkeraua läbipaistev kaitsekile

  Aitab kaitsta tagumise põrkeraua värvi väikeste kriimustuste eest, mis võivad tekkida pakiruumi laadimisel ja tühjendamisel. Valmistatud tugevast läbipaistvast isekleepuvast kilest. Spetsiaalselt kohandatud kuju sobib täpselt auto põrkerauale.

  Tagumise põrkeraua musta värvi kaitsekile

  Aitab kaitsta tagumise põrkeraua värvi väikeste kriimustuste eest, mis võivad tekkida pakiruumi laadimisel ja tühjendamisel. Valmistatud tugevast mustast isekleepuvast kilest. Spetsiaalselt kohandatud kuju sobib täpselt auto põrkerauale.

  Ukse kaitseliistud

  Ukse kaitseliistud annavad autole lisakaitse ning hoiavad küljepaneele väiksemate löökide ja kriimustuste eest. Valikus on mustad või kerevärvi liistud.

  Autošampoon

  Soodne kontsentreeritud šampoon, mis annab autole kaitsva, kõrgläikega viimistluse. Toote omadused – Sisaldab kaitsevaha, mis tagab kauakestva kõrgläikega viimistluse – Sobib kasutamiseks kõikidel värvitud pindadel – Kontsentreeritud koostisest 500 ml pudelis jätkub kuni 25 pesukorraks – Tihendiga kork aitab vältida lekkeid

  Jääsulataja

  Kiirelt toimiv koostis akna puhastamiseks jääst – hädavajalik turvaliseks sõitmiseks. Toote omadused – Puhastab tuuleklaasi ja peeglid härmatisest ja jääst – Toimib kiiresti ja seeläbi säästab aega – Sisaldab antifriisi, et vältida uuesti külmumist – Hädavajalik toode ohutuse tagamiseks talvel

  Klaasipuhastusvahend

  Puhtad aknad on väga olulised sõiduohutuse tagamiseks ja see koostis puhastab kiiresti ilma plekke jätmata. Toote omadused – Tuuleklaasi, akende ja peeglite puhastamiseks auto sees ja väljas – Plekkide puudumine tähendab, et vaateväli on selge – Eemaldab kiiresti maanteesaasta, putukad, määrdeained ja tubakaplekid – Sidrunilõhn tagab ülima värskustunde

  Parandusvärvi pulgad

  Kiire ja lihtne viis pisemate kriimustuste parandamiseks. Saadaval kõigi kerevärvide jaoks.

  Porikummide täiskomplekt

  Minimeerivad vee, muda ja kivide paiskumist vastu autokeret. Ees ja taga.

  Valuvelgede puhastusvahend

  Ülitõhus puhastusvahend mustuse ja tolmu eemaldamiseks igat tüüpi velgedelt ja viimistluselt. Toote omadused – Aitab säilitada kroomitud pindade, juhtmete, terase ja lakitud valuvelgede suurepärase välimuse – Eemaldab sügavalt sisse imbunud piduritolmu ja maanteesaasta

  Kangakaitsevahend

  Spetsiaalne kangakaitsevahend, mis põhineb polütetrafluoroetüleenil (PTFE), kaitseb salongi kangaspindu igapäevase mustuse ja tahma eest ning võimaldab kangad hõlpsasti plekkidest puhtaks pühkida. Hüpoallergeenne vahend moodustab pärast vaipadele ja istmekatetele kandmist aastateks tõhusa kaitsekihi.

  Kummist põrandamatid, täiskomplekt

  Kaitsevad väga hästi auto vaipu pori, mustuse ja liiva eest. Tugevad kinnitused hoiavad juhipoolset matti turvaliselt oma kohal.

  Nahapuhastusvahend

  Nahksisustus on kallis investeering. See spetsiaalne puhastusvahend aitab säilitada luksusliku välimuse ja tunnetuse. Toote omadused – Neutraalse pH-ga seebipõhine koostis õrnaks puhastamiseks – Hooldab nahka, vähendades selle kuivust ja pragunemisohtu – Rikastatud lanoliiniga – Eemaldab tugevalt sisse imbunud mustuse ja rasva

  Polstripuhastusvahend

  Kiirelt toimiv puhastusvaht istmete ja muude tekstiilpindade kauni välimuse tagamiseks. Toote omadused – Tõhusalt toimiv koostis, mis eemaldab näotud pritsmed ja plekid – Sobib kõigi tekstiil- ja vinüülpindade ning nahkpolstri puhastamiseks – Ideaalne vaipade, testiilistmete ja ukseviimistluse puhastamiseks

  Salongipuhastusvahend

  Universaalne puhastusaerosool mitmesuguste salongitekstiilide ja materjalide tõhusaks puhastamiseks. Toote omadused – Silikoonipõhine koostis – Taastab, poleerib ja kaitseb erinevaid salongipindu – Ideaalne vinüüli, plasti, ukseviimistluse, kummimattide ja armatuurlaudade puhastamiseks – Mustust tõrjuv ja antistaatiline toime

  Tekstiilist antratsiidivärvi põrandamatid (Luxury, eesmised)

  Tugeval polsterdatud põhjal pehme tekstiil on mugav ja kaitseb auto vaipasid. Põrandakinnitused hoiavad ideaalselt sobivat juhipoolset matti paigal.

  Alarmiseade

  Turvasüsteemil on võimas häiresignaal, mis täiendab tehases autosse paigaldatud immobilisaatorit. Lisavarustuses on ka kallutusandur, mis hoiatab rattavarguse ja pukseerimiskatse eest.

  Toyota parkimisabi, ees

  Toyota ultraheli-parkimisabi süsteemist (TPA) on parklates palju kasu. Kui eesmisele põrkerauale paigaldatud TPA süsteemi andurid aktiveeruvad, kostab salongis helisignaal, mis muutub seda valjemaks, mida lähemale auto objektile liigub.

  Toyota parkimisabi, taga

  Toyota ultraheli-parkimisabi süsteemist (TPA) on parklates palju kasu. Kui tagumisele põrkerauale paigaldatud TPA süsteemi andurid aktiveeruvad, kostab salongis helisignaal, mis muutub seda valjemaks, mida lähemale auto objektile liigub.

  Veljelukud, lühike versioon

  Hinnaliste valuvelgede turvalisuse tagamiseks asendage igal veljel üks mutter Toyota karastatud terasest veljelukuga. Lukud on ümara profiiliga ja neil on ainulaadne kood, tänu millele on neid tavalise mutrivõtmega peaaegu võimatu lahti keerata.

  Reguleeritav tahvelarvuti hoidik

  Kinnitub kindlalt peatoe küljes olevale tugevale alusele, mida saab kasutada peaaegu kõigi tahvelarvuti mudelitega. Saate reguleerida seda vastavalt tahvelarvuti mõõtmetele ning püst- ja rõhtpaigutusele. Samuti saate muuta vaatamismugavuse tagamiseks kaldenurka.

  Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu. Amserv omab õigust hindu muuta. Pildid on illustratiivsed.