• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

                                                                      

                   

  Soeta auto eriti lihtsalt
  Amservi autoliising on kiire ja paindlik – vastuse saad taotlusele ühe tööpäeva jooksul, kusjuures sissemakse ja kaskokindlustuse kohustus puudub. Kuumaksed saad jaotada kuni 6 aasta peale ja auto kuulub kohe Sulle.​

  • Autoliising+ eelised

   Sissemakse nõue puudub

   Kaskokindlustuse nõue puudub

   Läbisõidupiirangu nõue puudub

   Vara on kohe Sinu nimel

   Liisingutaotluse vastus kohe kiirelt kätte Jääkmaksumus võimalik lepingu lõppedes maksegraafiku alusel tasuda

  • Tingimused

   Summa: 500 – 25 000€
   Osamaksete arv: 3 -72
   Sissemakse: 0%
   Lepingutasu:1,9% või minimaalselt 190€ Jääkmaksumus: 0% ja 25% 

  • Laenujäägilt 500 – 15 000€

   Tagatis ei ole vajalik
   Vajalikud dokumendid: Kehtiv isikut tõendav dokument.

   Nõusolek EMTA päringuks.

   Laenujäägilt 15 000 – 25 000

   Tagatis ehk registerpant on vajalik


   Vajalikud dokumendid: Kehtiv isikut tõendav dokument.

   Panga kinnitusega viimase 6 kuu arvelduskonto väljavõte

  • Pakume Amserv Autoliising+ finantseerimislahendust Sulle kui erakliendile, kui:

   • Oled vähemalt 21-aastane Eesti kodanik või Sul on elamisluba
   • Sinu igakuine netosissetulek on vähemalt 600 eurot
   • Sa täidad oma rahalisi kohustusi korrektselt
   • Autoliisingu lepingu raames annad meile volituse registerpandi seadmiseks soetatavale sõidukile.

   Laenu ennetähtaegne tagastamine


   Autoliisingu summa saad meile igal ajal osaliselt või täielikult ennetähtaegselt tagastada ning siis ei tule Sul tasuda laenu kasutamata jätmise aja eest intresse ega muid tasusid. Selleks tuleb Amservi klienditeenindusele esitada kirjalik sooviavaldus, märkides tagastatava summa ja kuupäeva. Seejärel edastame lõpliku summa, mis Sul tasuda on jäänud.

   Laenulepingu ennetähtaegse lõpetamise tasu on:

   0.5% tagastatavalt summalt – kui tagastamise hetkel on lepingu lõppemiseni jäänud vähem kui üks aasta;

   1% tagastatavalt summalt – kui tagastamise hetkel on lepingu lõppemiseni jäänud rohkem kui üks aasta.

  • Registerpandi seadmine


   Autoliisingu lepingu sõlmimise eelduseks on registerpandi seadmine soetatavale sõidukile. Registerpandi seadmise kokkulepe tähendab, et auto omanikuks jääd Sina, aga meil on õigus nõuda auto müümist, kui Sul tekib laenu tagasimaksmisega raskusi. Registerpandi seadmine toimub pärast seda, kui auto on registreeritud Sinu nimele. Volituse registerpandi seadmiseks annad meile laenulepingu sõlmimise käigus.

   Oluline info enne lepingu sõlmimist
   Kaalu hoolikalt, kas Autoliising+ on Sinu vajadusi ja rahalist olukorda arvestades sobiv valik.

   Enne lepingu sõlmimist tutvu hoolega lepingu ja tingimustega ning küsi julgelt, kui soovid rohkem informatsiooni.

   Mõtle hästi läbi, kui suurt riski saad endale lubada. Pane tähele, et meile jääb õigus nõuda Sinu auto müümist, kui jääd laenu tagasimaksetega hätta.

   Kui oled lepingu sõlminud, vaata veelkord üle tingimused. Nii saad olla kindel, et täidad oma kohustused õigel viisil ja õigel ajal.

  Autoliising+ krediidikulukuse määr on 10,18 aastas ja igakuine osamakse 178,91 EUR järgmistel näidistingimustel: laenu summa 10 000 EUR, laenuperiood 60 kuud, intressimäär 8,9% arvestatuna laenujäägilt, lepingutasu 200 EUR laenu summalt, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 13 234,42 EUR. Krediidiandjaks on AS Inbank Finance. Enne otsuse tegemist tutvu põhjalikult lepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu AS Inbank Finance-i töötajaga või muu asjatundjaga.