Toyota Toyota Camry

Camry
 

Energiline igas kurvis

Toyota Camry annab sedaanile uue tähenduse – selle voolujoonelisest väliskujundusest ja avarast salongist õhkub puhast elegantsi. Toyota viienda põlvkonna hübriidtehnoloogia, erakordsed sõiduomadused ja täiustatud tõhusus muudavad Camryga sõidu suurepäraseks.

Tutvu hinnakirjaga Liitu uudiskirjaga

Stiilne väljendusviis

Auto ees ja taga on pikemad ülendid ning funktsionaalsed õhuavad, mis loovad veelgi elegantsema silueti.

Camry

Placeholder image

Järgmise põlvkonna sõiduomadused

Edasi hübriidi jõul

Täiustatud hübriidajam reageerib kiirelt ja annab üleüldise kergema tunnetuse – uue Camryga sõites avastad, mida kõike sõidurõõm tähendab. Koge võimsat ja sujuvat kiirendust koos väiksema müra, kütusekulu ja heitega.

Camry

Esmaklassiliste funktsioonidega elegantne salong

Alates luksuslikust armatuurlauast kuni stiilse multimeediaekraanini kiirgab sisekujundusest esmaklassilist meisterlikkust.

Sisevaade

Sinu mugavuse jaoks kujundatud elegants


Camry elegantne salong ühendab endas praktilise kujunduse ja kõrgklassi stiili, luues autos viibijate jaoks lõõgastava õhustiku. Valitud viimistlus, materjalid ja pinnad sobivad harmooniliselt kokku ning disaini on integreeritud uusim ohutustehnoloogia, mis aitab Sind igal sõidul.

Mugav ruumikas salong

Avar pakiruum mahutab kogu pagasi ja luksuslikud istmed lisavad mugavust.

Placeholder image

Nutikas sõit - intuitiivsed tehnoloogiad

Toyota Smart Connect+-i multimeediasüsteem muudab iga sõidu võimalikult muretuks. MyToyota telefonirakenduse kaudu saad määrata auto seadistusi ning kasutada mitmesuguseid funktsioone.

Camry

Kõik vajalik ühes kohas

Saad endale sobivaks seadistada 12,3-tollise täisdigitaalse universaalnäidiku, mis kuvab olulist teavet mugavalt ühes kohas.

Tutvu Toyota uusima multimeediasüsteemiga

12,3-tollisel ekraanil on Apple CarPlay ja Android Auto, reaalajas pilvepõhine navigatsioonisüsteem, hääljuhtimine, digivõti ja kaugteenused.

Placeholder image