See pakkumine kehtib kuni "29.02.2024"

„Sõbrakuu Amservis“

Tule Toyotaga proovisõidule ja võida uue Toyota C-HR kasutusõigus nädalavahetuseks ning teatripiletid kahele

Amserv tähistab sõbrakuud, mille raames loosime kõigi meie heade sõprade hulgas, kes veebruarikuus broneerivad ükskõik, millises Amservi esinduses proovisõidu Toyotaga, elamusi pakkuva nädalavahetuse. Nädalavahetus sisalda uue Toyota C-HR kasutust reede õhtust esmaspäeva hommikuni, teatripileteid kahele Rahvusooper Estonias, Draamateatris, Endla Teatris või Teater Vanemuises ning väikest üllatust.

Kokku viis võitjat!

Kampaania toimub Amservi esindustes üle Eesti: Amserv Järve, Amserv Tähe, Amserv Pärnu, Amserv Viljandi ja Amserv Paides ning võitjad loositakse igas esinduses broneeritud ja tehtud proovisõitude hulgast! See tähendab, et kampaania lõpus loosime välja viis võitjat.

Kampaania tingimused:

1. Kampaania „Sõbrakuu Amservis” (edaspidi Kampaania) korraldab ja viib läbi Amserv Auto AS (Pärnu mnt 232, Tallinn 11314; edaspidi Korraldaja)
2. Kampaania periood 12.-29.02.2024 (k.a)
3. Kampaanias võivad osaleda kõik, alates 18-aastased eraisikust kliendid, kes ei ole Amserv Auto AS töötajad ega nende perekonnaliikmed.
4. Kampaania toimub kõikides Amservi esindustes üle Eesti, sh Amserv Järve, Amserv Tähe, Amserv Pärnu, Amserv Viljandi ja Amserv Paides. 
5. Kampaanias osalemiseks tuleb ükskõik, millises punktis 4 nimetatud Amservi esinduses broneerida ja teha proovisõit enda poolt valitud Toyota mudeliga.
6. Loosimised ja võitjate teavitamine toimuvad 06.03.2024 ja võitjatega võetakse ühendust proovsõidu broneerimisel jäetud telefoni või e-kirja teel.
7. Igas Asmervi esinduses loositakse välja üks võitja.
8. Uue Toyota C-HR kasutusõiguse periood lepitakse kokku eraldi vastavalt võitja soovile ning sõiduki olemasolule soovitud nädalavahetusel.
9. Teatripiletid kahele saab võitja valida teatrite hulgast üle Eesti: Rahvusooper Estonias, Draamateatris, Endla Teatris või Teater Vanemuises, võitja poolt valitud etendusele talle sobival kuupäeval.
10. Kampaania korraldaja ei garanteeri võitja poolt soovitud päeval ja valitud etendusele vabade kohtade olemasolu, kuid teeb enda poolt oleneva soovitud tulemuse saavutamiseks.
11. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud kampaania Korraldaja poolt käesolevates tingimustes. Kõik kampaania Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
12. Kampaanias osalemisega loetakse, et kampaanias osaleja nõustub enda isikuandmete töötlemisega kampaania raames. Isikuandmete töötlemisel lähtub kampaania korraldaja Eesti Vabariigi õigusaktides sätestatust.
13. Kõikide kampaaniaga seotud küsimuste korral võta palun ühendust aadressil turundus@amserv.ee
14. Korraldajal on õigus kampaania ühepoolselt ennetähtaegselt lõpetada, jätta auhinnad välja loosimata ja/või võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejaid kodulehe vahendusel või mõnel teisel kohasel viisil.