See pakkumine kehtib kuni "31.12.2021"

Sinu Toyota väärib parimat

Sinu Toyota on palju enamat kui lihtsalt auto. See viib sind ohutult läbi vihmade ja tormide. See viib sind pärast rasket tööpäeva koju. See viib sinu lapsed kooli ja sinu pere kaua oodatud puhkusele.

Seega lase oma neljarattalisel usaldusväärsel sõbral nautida parimat teenindust – Toyota teenindust. Me hoolitseme selle eest, et sinu Toyota oleks alati võimalikult heas korras ning sinu sõidud oleksid ohutud ja muretud.

TOYOTA TEENINDUSES ON SU TOYOTAL MÕNUS

Sinu ustav Toyota väärib parimat hoolt. Seda pakub Toyota ametlik teenindus. Meie hoolitseme selle eest, et sinu igapäevased sõidud võiksid kulgeda ohutult ja täies meelerahus. Meie tipptasemel tehnikud kasutavad kõige moodsamaid seadmeid ning järgivad rangelt kõiki hügieenireegleid. Ja otse loomulikult on Toyota teenindusel sulle alati taskukohaseid pakkumisi.

 

TOYOTA ORIGINAALVARUOSAD MUUDAVAD SINU TOYOTA TÄIUSLIKUKS

Sinu Toyota on parima tervise juures, kui selle kõik osad on õiged – originaalosad. Toyota originaalvaruosad aitavad tagada ohutu sõidu, optimeerida kütusekulu, hoida auto head jääkväärtust ja mis kõige parem – need on täiesti taskukohased.

Näited Toyota originaalvaruosade pakkumistest:

   

PARIM EI PEA OLEMA KALLIS

Toyota teeninduses on alati taskukohased pakkumised 5+ vanustele autodele – alates põhjalikust hooldusest kuni Toyota originaalvaruosadeni. Hea teenindus paneb sinu Toyota naeratama.

Tutvu pakkumistega 5+ vanuses Toyotadele (hinnasoodustus kuni 40%):

* Pakkumised kehtivad kõikidele 5+ vanuses Avensistele, Auristele, Corolladele ja RAV4-dele. Soovituslik jaemüügihind, mis sisaldab käibemaksu ja paigaldust, kehtib kuni 31.12.2021. Fotod on illustratiivsed. Konkreetse pakkumise saamiseks pöördu Toyota ametlikku esindusse.

Pakkumisi ei saa kombineerida, korraga saab kasutada ainult üht eripakkumist.