See pakkumine kehtib kuni "31.12.2021"

Vali puhas õhk

Autosse siseneb õhuavade kaudu välisõhk, mis sisaldab hulgaliselt ärritavaid aineid ning mille hulgas leidub heitgaase, tolmu, õietolmu ja teisi ebameeldivaid ning isegi kahjuliku toimega osakesi. Õhu ventilatsioonisüsteemi kaudu sisenemisel tulevad kaasa saasteained – välja arvatud juhul, kui tõhus salongiõhufilter need enne kinni püüab.

TOYOTA SALONGIÕHUFILTER TAGAB PUHTA ÕHU!

Valida saab kahe filtri vahel – standardne filter või aktiivsöefilter.

 

Standardne salongiõhufilter

Õietolmufilter, mis on valmistatud kvaliteetsest materjalist. Filter eemaldab õhust eelkõige tolmu ja õietolmu ning suures osas ka tahma, plii, sulfaadid ja heitgaasides leiduvad tahked osakesed. 
Soodushind koos paigaldusega: 26 €*

  

Aktiivsöefilter 

Valmistatud kvaliteetsest materjalist ja selle pinnale on kantud veel aktiivsöe kiht. Tavafiltriga võrreldes eemaldab aktiivsöefilter 25% rohkem saasteaineid. Olulise eelisena eemaldab aktiivsöefilter õhust ka ebameeldivad lõhnad. 
Aktiivsüsi seob endaga heitgaasi osakesi, mis põhjustavad astmaatikutele ja teistele hingamisteede haiguste põdejatele vaevusi. Seega on aktiivsöefilter parim lahendus, kui reisijate seas on allergikuid või kui sõidate sageli suure õhusaastega piirkondades. 

Soodushind koos paigaldusega: 34 €*

 

VAHETA SALONGIÕHUFILTRIT KORD AASTAS

Toimiv õhufilter:

  • Aitab astma, hingamisprobleemide või allergiaga inimesi, eraldades õhust kahjulikud osakesed;
  • Püüab kinni levinumad saasteained ja eemaldab õhust ebameeldivad lõhnad;
  • Aitab sinu Toyota kliimaseadmel tõhusamalt töötada, mis on eriti oluline kondensaadi tekke vältimiseks talvekuudel ja tänu püsivalt heale nähtavusele on sõit turvalisem.

* Pakkumine kehtib Toyota ametlike edasimüüjate juures kuni 31.12.2021.
Pakkumisi ei saa kombineerida, korraga saab kasutada ainult üht eripakkumist.