Täishübriid-elektriautod

     

Alati täishübriid-elektriautod. Alati Toyota.

  

Toyota on täishübriid-elektriautosid ehitanud juba peaaegu veerandsajandit. Selle ajaga oleme samaväärsete bensiinimootoritega võrreldes vähendanud CO₂ heitmekogust maailmas rohkem kui 120 miljonit tonni. Meie täishübriid-elektriautosid kasutab kogu maailmas üle 17 miljoni autoomaniku.

Vali uus sõiduviis. Toyota täishübriid-elektriautod säästavad kütust ja raha ning pakuvad oma klassi väikseimat CO2 heitkogust. Kuna kõik meie täishübriid-elektriautod on iselaadivad, pole vaja neid akude laadimiseks vooluvõrku ühendada.

 • SÕIDA NII NAGU IKKA

  Toyota täishübriid-elektriautoga on mugav sõita. Bensiini- ja elektrimootoriga varustatud auto lülitub sujuvalt ühelt energiaallikalt teisele, mistõttu sõidad nii nagu alati.

 • VÄHEM CO2 HEITMEID

  Keskkonnahoidlikum sõiduviis. Toyota täishübriid-elektriautod paiskavad õhku vähem süsinikdioksiidi kui samaväärsed bensiini- või diiselmootoriga autod. Oleme 23 aastaga vähendanud CO2 heitmekogust maailmas üle 120 miljoni tonni.

 • SÕIDA KINDLUSTUNDEGA

  Oleme oma tehnoloogias nii kindlad, et anname hübriidauto veojõuakule 10-aastase garantii.

 • POLE VAJA VOOLUVÕRKU ÜHENDADA

  Toyota täishübriid-elektriautod on iselaadivad ja neid pole vaja vooluvõrku ühendada. Lihtsalt istu sisse, kinnita turvavöö ja alusta sõitu.

Vali sobiv täishübriid-elektriauto

Igaühele oma! Meie hübriidmudelite valik:

Toyota Yaris

Toyota Avensis

 Toyota Yaris Cross

Toyota Avensis

Toyota Avensis

Toyota Avensis

Toyota Corolla sedaan

Toyota Avensis

Toyota Highlander

Toyota Avensis

Toyota C-HR

Toyota Avensis

Toyota Camry

Toyota Avensis

Toyota Avensis

Toyota RAV4

Toyota Avensis

Toyota Avensis