TOYOTA APPROVED KASUTATUD AUTOD

Intress 0,99% + 6 kuu EURIBOR*

Toyota Approved kasutatud auto valimine Toyota ametlike edasimüüjate juures on mugav ning oma auto võid kätte saada juba samal päeval. Kuni märtsi lõpuni on kasutatud auto ostmine ka väga soodne. Sissemaksuks sobib Sinu olemasolev auto ning kõigi Toyota Approved mudelite liisinguintress on ainult 0,99% + 6 kuu EURIBOR*. Sadade Toyota Approved mudelite seast leiad kindlasti sobiva suuruse, võimsuse ja otstarbega kasutatud Toyota. Ja kui Sa omale sobivat mudelit kohe ei leia, siis anna meile oma eelistustest teada ja leiame Sulle sobiva sõiduki Toyota edasimüüjate juurest Baltikumis.

  • Minimaalne sissemakse 15%
  • Maksimaalne järelmaksu periood: 36 kuud
  • Personaalset liisingupakkumist ja intressi küsi Toyota edasimüüjate käest
Toyota Approved kasutatud autode eelised:

24-kuuline garantii
Kõikidele Toyota Approved mudelitele kehtib vähemalt 24-kuuline garantii, mis tagab sulle just sellise kindlustuskaitse ja kindlustunde, mida Toyotalt ootad.

24-kuuline maanteeabi
Kõikidele Toyota Approved mudelitele pakutakse täielikku maanteeabiteenust, mis kehtib garantii kehtivusaja jooksul ning sisaldab nii sinu kodus kui ka maantee ääres abi osutamise ja remonditöökotta toimetamise teenuseid.

44 punkti tehniline kontroll
Enne müüki kontrollivad meie mehaanikud kõiki Toyota Approved sõidukeid, teostavad sõiduki täieliku tehnilise kontrolli ja veenduvad selle korrasolekus.

Hybrid Life Assurance lisagarantii
Kõikidele Toyota Approved hübriidmudelitele kehtib Hybrid Life Assurance kõrgepingeaku lisakaitse aastaks või 15 000 km-ks (olenevalt sellest, kumb enne täitub; pikendatav tasulise hübriidkomponentide kontrolli läbimisel kuni 10 aasta vanuseni).

Kõik autod on sõiduvalmis
Ükskõik millise Toyota mudeli valid, kõik meie heakskiidetud Toyotad on täielikult ette valmistatud nii seest kui väljast, mistõttu võid turvaliselt teele asuda varem, kui arvata oskad.

Pakkumine kehtib Toyota ametlike edasimüüjate juures kuni 31.03.2023 või seni, kuni kampaaniaautod on saadaval.

* Liisingut pakub Swedbank Liising AS. Tutvu tingimustega ja pea nõu. Krediidi kulukuse määr on 4,73% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind koos käibemaksuga 22 500 €, sissemakse 15%, jääkväärtus 35%, laenusumma 15 937,50 €, fikseerimata intress 0,99% aastas + 6 kuu EURIBOR (19.01.2023 6 kuu EURIBOR 2,857%), lepingutasu 250 €, lepinguperiood 3 aastat, tagasimaksete arv 36, tagasimaksete summa 16 190,11 €, krediidi kogukulu 16 190,11 €. Liisingu võtmisel tuleb juurde sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. 

Kombineeritud kütusekulu 4,8–8,1 l / 100 km, kombineeritud CO₂-heide 102–183 g/km (WLTP andmete järgi). Foto on illustratiivne.