See pakkumine kehtib kuni "31.12.2023"

Bensiinimootoriga RAV4 Luxury

RAV4 Luxury

   

  

Eripakkumine – fikseeritud kuumakse 290 €
 

 • LIISINGUINTRESS 2% – EURIBORIST SÕLTUMATU
 • KUUMAKSE 290 € – FIKSEERITUD 5 AASTAKS
 • TALVERATASTE KOMPLEKT ERIHINNAGA 590 €
 • AUTOD LAOS

Toyota RAV4 – nr 1 linnamaastur*.

Nüüd suurepärase liisinguintressi ja talverataste komplekti eripakkumisega

 • Eesti eelistatuim linnamaastur*, 2,0 l bensiinimootori, Luxury Comfort paketi, automaatkasti ja metallikvärviga esiveoline RAV4 on nüüd eripakkumisena kindla kuumaksega – 
 • 290 €.
 • Toyota RAV4 bensiinimootoriga mudel on nüüd EURIBORIST sõltumatu ja fikseeritud liisinguintressiga – ainult 2%. Nii saad olla kindel, et kuumaksed on kontrolli all ja muutlik EURIBOR Sind ei mõjuta. 
 • Lisaks saad oma uuele Toyota RAV4 linnamaasturile valida talverataste komplekti erihinnaga 590 € (põhjamaised Goodyear lamellrehvid ja veljed; komplekti tavahind 2104 €).
 • Lai valik Toyota RAV4 mudeleid on laos, seega saad peagi teele asuda. Uue auto sissemakseks sobib Sinu olemasolev auto.
 • Auto hind alates 34 190 €.

Lisa oma RAV4-le lisavarustust, et sõidud täiuslikuks muuta

 • Toyota originaalkatuseraamid

  Katuseraamid suurendavad Sinu RAV4 paindlikkust asjade vedamisel ja võimaldavad kinnitada katusele erinevat varustust – jalgrattaid, suuski, lumelaudu ja katuseboksi. Tugevad raamid on müra ja tuuletakistuse vähendamiseks aerodünaamilise kujuga ning turvalisuse tagamiseks varustatud lukustatavate küljekatetega.

  Katuseraamide komplekt koosneb fikseeritud kinnitusega katuseraamidest ja kinnituskomplektist.

 • Toyota RAV4 eemaldatav veokonks

  Originaalne eemaldatav veokonksukomplekt on välja töötatud spetsiaalselt RAV4 mudelile, et tagada nii veokonksu kui ka sõiduki konstruktsioonide tugevus ja vastupidavus. Veokonksu olemasolul saad vedada järelkäru, paadihaagist või kinnitada konksu külge rattahoidja ja kuni 3 ratast. Veokonksu hilisem paigaldamine ja eemaldamine on lihtne ja ei nõua erioskusi. 

* Vastavalt esmaregistreerimise andmetele 31.07.2023 seisuga. 

Kombineeritud kütusekulu 7,1 l / 100 km, kombineeritud CO2-heide 160 g/km (WLTP andmete järgi). Fotod on illustratiivsed.

Pakkumine kehtib Toyota ametlikes esindustes kuni 31.10.2023 või seni, kuni kampaaniaautod on saadaval.

Arvutused on ligikaudsed ja võivad erineda kliendile pakutavatest tingimustest. Teenuse pakkuja on SIA Citadele Leasing Eesti filiaal (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4,1-1/81 all). Krediidi kulukuse esialgne määr on 2,13% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 34 190 €, sissemakse 15%, jääkväärtus 39,5%, krediidisumma käibemaksuga 29 061,50 €, periood 60 kuud, läbisõidupiirang 20 000 km aastas, tagasimaksete arv 60, fikseeritud intress 2% aastas, lepingutasu 350 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste maksetena. Krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma on 22 878,91 €. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil https://www.citadeleleasing.ee/ee/private/docs/ ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Pakkumine ei kehti RAV4 hübriidmudelitele.