• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Toyota salongiõhufilter

  utosse siseneb õhuavade kaudu välisõhk, mis sisaldab hulgaliselt ärritavaid aineid ning mille hulgas leidub heitgaase, tolmu, õietolmu ja teisi ebameeldivaid ning isegi kahjuliku toimega osakesi. Õhu ventilatsioonisüsteemi kaudu sisenemisel tulevad kaasa saasteained – välja arvatud juhul, kui tõhus salongiõhufilter need enne kinni püüab.

  Toyota salongiõhufilter tagab puhta õhu!

  Valida saab kahe filtri vahel – standardne filter või aktiivsöefilter.

  • Standardne salongiõhufilter on nn õietolmufilter, mis on valmistatud kvaliteetsest materjalist. Filter eemaldab õhust eelkõige tolmu ja õietolmu ning suures osas ka tahma, plii, sulfaadid ja heitgaasides leiduvad tahked osakesed. 

   Soodushind koos paigaldusega: 26 €*

  • Aktiivsöefilter on samuti valmistatud kvaliteetsest materjalist ja selle pinnale on kantud veel aktiivsöe kiht. Tavafiltriga võrreldes eemaldab aktiivsöefilter 25% rohkem saasteaineid. Olulise eelisena eemaldab aktiivsöefilter õhust ka ebameeldivad lõhnad. 
   Aktiivsüsi seob endaga heitgaasi osakesi, mis põhjustavad astmaatikutele ja teistele hingamisteede haiguste põdejatele vaevusi. Seega on aktiivsöefilter parim lahendus, kui reisijate seas on allergikuid või kui sõidate sageli suure õhusaastega piirkondades. 

   Soodushind koos paigaldusega: 34 €*

  Vaheta salongiõhufiltrit kord aastas

  Toimiv õhufilter:

  • Aitab astma, hingamisprobleemide või allergiaga inimesi, eraldades õhust kahjulikud osakesed;
  • Püüab kinni levinumad saasteained ja eemaldab õhust ebameeldivad lõhnad;
  • Aitab sinu Toyota kliimaseadmel tõhusamalt töötada, mis on eriti oluline kondensaadi tekke vältimiseks talvekuudel ja tänu püsivalt heale nähtavusele on sõit turvalisem.

  See pakkumine kehtib kuni "30.09.2020"

  * Pakkumine kehtib Toyota ametlike edasimüüjate juures kuni 30.09.2020.