• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Millal sa viimati Uhtjärve Ürgoru Nõiariigis käisid? Või Peipsi ääres Sibulateel sõitsid? Sel suvel on aeg Eestimaa uuesti avastada ning toetada kohalikke turismiettevõtteid ja elamusepakkujaid.

  Usaldusväärne reisikaaslane sellel reisil on Toyota Corolla hübriid. Vali Corolla kolmest keretüübist enda maitsele ja vajadustele vastav ning avastamisrõõm võib alata!

  • Toyota Corolla luukpära

   Kompaktse Corolla luukpäraga pole linnatänavail manööverdamine enam mingi peavalu. Parkimiskohta on lihtsam leida ja kütusekulu on meeldivalt väike.

   Tutvu mudeliga

  • Toyota Corolla sedaan

   Uus Corolla sedaan ühendab elegantse stiili, praktilisuse ja sõidunaudingu. Lisa siia legendaarne Toyota töökindlus ning Toyota Safety Sense'i ohutuspaketi turvalisus ja on selge, miks on tegemist maailma enim ostetud autoga.

   Tutvu mudeliga

  • Toyota Corolla Touring Sports

   Rohkem ruumi elada! Tänu pakiruumi reguleeritavale põhjale ja hõlpsalt kokkuklapitavatele istmetele mahub siia suuremõõtmelisem spordivarustus või terve pere pagas.

   Tutvu mudeliga 

  Vaata kuhu Toyotaga reisida

  Sel suvel toetame kohalikke turismiettevõtteid ja elamusepakkujaid.  Puhkame maagilises nõiariigis, imetleme päikeseloojangut Ööbikuorus ja seikleme tuhamägedel. Siin on vaid mõni kaunitest Eestimaa paikadest, mida Toyota soovitab soojalt külastada. Sihtkohta aitab jõuda usaldusväärne reisikaaslane Corolla.

  UHTJÄRVE ÜRGORU NÕIARIIK

  Uhtjärve Ürgoru Nõiariik, Võru maakond, Uhtjärve küla

  Kui tunned, et argipäevas on vähe maagiat ja sooviksid külastada maailma väikseimat riiki, siis keera oma Toyota nina Uhtjärve küla poole. Just seal ootab sind Uhtjärve Ürgoru Nõiariik, kus jätkub võluvärki ja tegemisi tervele perele. Kustumatud mälestused on garanteeritud!

  ÖÖBIKUORG

  Rõuge vaatetorn Pesapuu, Võru maakond, Tindi küla

  Kas sa oled kunagi vaadanud linnupesa puu otsas ja mõelnud, et küll oleks tore sinna sisse piiluda? Paki pere Corolla hübriidi ja võta suund Rõuge poole. Seal saad ronida 30 meetri kõrgusele Pesapuu vaatetorni otsa ja nautida maalilisi vaateid kuulsale Ööbikuorule. 

  KIVIÕLI SEIKLUSPARK

  Kiviõli Seikluskeskus, Ida-Viru maakond, Kiviõli linn

  Igatsed mägesid ja põnevusvärinaid? Milles küsimus! Paki pere matka- ja spordivarustus mahukasse Corolla Touring Sportsi ning sõida seiklustele vastu. Kiviõli Seikluskeskus on kanda kinnitanud vanal tuhamäel, kus on suvel avatud uhiuus kogu pere elamuspark, downhilli-rajad, kettagolfirada ja palju muud. 

  SIBULATEE

  Alatskivi, Peipsiääre vald

  Peipsi ääres saavad kokku kaks rahvust ja kolm kultuuri. Vene vanausuliste pärimus on läbi põimunud eesti talupoja- ja baltisaksa mõisakultuurist. Siin saad Corolla hübriidiga kulgeda rahulikult läbi külade kas või puhtalt elektri jõul. Pea vahepeal auto kinni ja imetle aedade küljes rippuvaid sibulapärgi. Kuula vanamammide lugusid või avasta Voronja galerii kunstinäitusi. Loomulikult saab Sibulateel süüa head ja värsket kraami nii järvest kui ka põllult.

  Sõida 50% ajast null kütusekuluga!*

  See number pole saadud ideaalsetes laboritingimustes. Selle tulemuse on välja sõitnud päris inimesed päris proovisõitudel Toyota hübriidautodega siinsamas Eestis. Tule proovi ka ise Toyota hübriidi ja vaata, kui palju sina puhtalt elektri jõul kulged.

  Hinnavõit kuni 4000 €

  See pakkumine kehtib kuni "30.09.2020"

  Kombineeritud kütusekulu 4,5 – 7,0 l / 100 km, kombineeritud CO2–heide 102 – 158 g/km (WLTP andmete järgi). Fotod on illustratiivsed.

  Kampaania kestab kuni 30.09.2020 või seni, kuni kampaaniaautod on saadaval