Toyota Professional

   

Kvaliteetsed ja vastupidavad Toyota tarbesõidukid on tööjõud, mis viib sinu äri edasi. Legendaarsest Hiluxist kuni ruumika Proace’i perekonnani, kuhu on nüüd lisandunud Proace City väikekaubik ja mahtuniversaal.​

 • Proace City

  Linnas on värske tööjõud! Kolme keretüübi ja kahe teljevahe pikkusega Proace City väikekaubik on mitmekülgne ja mahutab mugavalt kogu vajaliku kauba. Uudsed tehnoloogiad ja rikkalik baasvarustus teevad uuest Proace City’st sinu äri edasiviiva jõu.

  Vaata lähemalt 

 • Proace City Verso

  Proace City Verso mahtuniversaal on uue põlvkonna peremudel. Tagaistmel on ruumi lausa kolmele ISOFIX istmele, mis lahendab suurema pere logistikamured lihtsalt ja mugavalt. Lisaks on auto varustatud Toyota Safety Sense’i ohutustehnoloogiatega, mis hoolitsevad sinu ja sinu lähedaste turvalisuse eest.

  Vaata lähemalt 

 • Proace

  Toyota Proace on professionaalne ja mitmekülgne partner, kellele võid alati loota. Sul on valida lausa seitsme kerestiili ja pikkuse kombinatsiooni vahel. Lisaks pakub Toyota äriklientidele kiiret teenindust ja abi iga mure või küsimuse korral.

  Vaata lähemalt

 • Hilux

  Peatamatu aastast 1968. Hilux on planeedi eelistatuim pikap juba enam kui 50 aastat ja värske rahvusvahelise pikapi auhinna võitja. Kõva töömurdja ja kõige mitmeotstarbelisema pikapina saab Hilux hakkama kõigega ega kohku ühegi töö, hobi ega maastiku ees. Hiluxi karmi kesta all on peidus tõeliselt mugav sisu ja hulk tipptehnoloogiaid, nagu Toyota Safety Sense’i ohutussüsteem.

  Vaata lähemalt

Tahan saada ärikliendiks Võta meiega ühendust