Miks tulla ärikliendiks

Ärikliendi teenused

01.

Toyota Relax garantii

Toyota Relax garantii hakkab kehtima pärast korralist hooldust, kui tootjagarantii on lõppenud ning kehtib kuni järgmise korralise hoolduseni ehk tavapäraselt 12 kuud või läbisõidu 15 000 km täitumiseni, olenevalt sellest, kumb enne täitub. Pikeneb pärast igat hooldust.

02.

Toyota express service

Tavahoolduse hinnaga kiirhooldus, mis säästab Sinu kallist aega, kuna sõiduki juures töötavad korraga kaks mehaanikut ning hooldusele kulub maksimaalselt üks tund.

03.

24h Toyota Eurocare’i autoabi Euroopa Liidus

Tasuta kolmeaastane üleeuroopaline maanteeabi paljude ettenägematute olukordade tarbeks.

04.

Toyota liising

Lihtne ja kiire liising, millesse saad lisada lisavarustuse, rehvide vahetuse ja hoiustamise ning korralised hooldused ja lisagarantii.

05.

Toyota kindlustus

Tasuta autoabi ja asendusauto teenusega kindlustus, millega võid kindel olla, et õnnetusjuhtumi korral taastatakse auto originaalvaruosadega ja säilib garantii.

06.

Garantii

Ulatuslik garantii kõigile Toyota sõidukitele terves Euroopas ning hübriididele aku lisakaitse kuni 10 aasta täitumiseni.

  • Meie meeskond

    Amservi jaoks on olnud ärikliendid alati fookuses ning olulised. Aastal 2019 oli aga sooviks viia äriklientide teenindus uuele tasemele ning sai loodud ärikliendi üksus Amserv Toyota Business. See viieliikmeline meeskond asub küll füüsiliselt Tallinnas, kuid tegelikult oleme partneriks kõikidele äriklientidele üle Eesti ning oleme valmis pakkuma personaalseid lahendusi just seal, kus klient seda soovib. Meie meeskonnas on lisaks müügijuhtidele ning kliendisuhete juhile olemas ka tehniline konsultant, kes suudab leida parima tehnilise lahenduse igale kliendile. Lisaks on ta ka Gazoo Racing ekspert, kes nõustab tehniliselt ja aitab leida uusi lahendusi motospordi huvilistele.

  • Sahaga Toyota Hilux

    Parimad lahendused igale ärikliendile

    Nii siin kui ka mujal maailmas otsivad ettevõtted üha enam autosalonge ja -esindusi, mis suudaksid pakkuda kliendi äri iseloomule ja vajadustele vastavat autot. Selleks näitame ja pakume uues salongis erinevaid ümberehituse võimalusi ning lisavarustuse lahendusi. Siin on heaks näiteks Toyota Hilux-le paigaldatavad lumesahad ja liiva puisturid, mis on välja vahetamas vanu traktoreid ning samas annavad universaalsuse kasutada autot erinevate tööde teostamiseks. Pandeemiaga paigaldasime desifitseerimise ja survepesurid Proace kaubikutesse, mis võimaldavad pesta pargi pinke ning bussipeatuste paviljone. Selline ümberehituste pakkumine on koondunud nime alla Toyota Professional ja kuna erilahenduste võimalusi on tohutult, siis teeme igapäevaselt tööd ja otsime partnereid kellega koos saame olla ka selles valdkonnas parimad professionaalid.

Tahan saada ärikliendiks Võta meiega ühendust