25.04.2023

Amserv Viljandi on nüüd ametlikult avatud

Esmaspäeval, 24. aprillil avasime ametlikult Amserv Viljandi uue esinduse. Külasta Amserv Viljandi esindust 25.-28. aprill. Sel ajal on kõikidel huvilistel võimalik tutvuda Toyota Adventure ja Toyota Professional erilahendustega.

15.03.2023

WRC Ralli 2023

Autoralli MM-hooaeg 2023 on täies hoos. Hoia end võistlustega kursis meie Facebookis. WRC 2023 kalender.

22.02.2023

Amserv toetab kultuuri

Amserv teatrite perekond on nüüd koos! Amserv, suure kultuurisõbrana on käesoleval aastal võtnud südameasjaks toetada veelgi rohkem kultuurivaldkonda. Meie jaoks on tähtis, et liiklusvahendid, mida teatrid kasutavad, oleks turvalised, mugavad ja säästlikud ning abiks teatritele töös ja tegemistes.

15.01.2023

Amserv avas uue teeninduskeskuse Peetris

Pikk ootamine on läbi ja oleme avanud oma uue teeninduskeskuse Peetris. Meil on rõõm teatada, et Amserv on laienenud Peetrisse, kus asub Baltimaade kaasaegseim keretööde osakond. Uues teeninduskeskuses on põhirõhk keretöödel ja Express Service teenusel, mis lühendab korrapärase hoolduse teostamise aega poole võrra.

09.12.2022

Toyota C-HR Prologue’i ideeauto – julge on nüüd veel julgem

Algupärane Toyota C-HR ei kartnud silma paista ega läinud kompromissidele – nagu inimesedki, kes sellega sõitsid. Kohe sümboliks saanud mudel võitis tuhandete eurooplaste südamed, kes olidki just oodanud autot, mis sobiks nende mässumeelsusega.

04.04.2022

Toyota garantii pikeneb 10 aastale

Alates esimesest aprillist on Eestis ja kogu Baltikumis Toyota omanikele kättesaadav uus Toyota Relax garantii, millega pikeneb auto garantii 10 aastale. Nõnda pika perioodiga garantii on Euroopa turul esmakordne ja ainulaadne.

07.03.2022

Amserv avas esimesena Baltikumis ärikliendile mõeldud Toyota müügiesinduse

Täna avati Tallinnas, Järvel Amservi uus Amserv Toyota Business müügiesindus. Uus esindus asub tegevuse lõpetanud Sahvri restorani ruumides ja pakub äriklientidele senisest laiemat teenuste valikut, sealhulgas autode ümberehitamist ja ärispetsiifilise lisavarustuse paigaldamist, mis loob siinsel autoturul uue niši. Uus esindus on esimene omataoline Balti riikides.

29.01.2022

Amserv sai 30!

Sel aastal tähistab Amserv oma 30. tegutsemisaastat ja väärikat sünnipäeva.

12.01.2022

Margus Nõmmik: kas vesinikautodel on tulevikku?

Mitmed autotoojad usuvad, et vesinikautodel on peamiselt tänu suuremale sõiduulatusele ja kiiremale tankimisele endiselt võimalus kerkida akuelektrisõidukite kõrval tõsiseltvõetavaks alternatiiviks sisepõlemismootoriga autodele.

11.01.2022

Eestis jõudis müügile Toyota Proace Electric ja Proace Verso Electric

Toyota lisas tarbesõidukite valikusse Proace Electricu ja Proace Verso Electricu. Uued täiselektrilised mudelid pakuvad lisaks oma segmendis parimale jõudlusele ja laadimisvõimalustele ka diiselmootoriga variantidega võrreldavat võimekust ja praktilisust.

07.01.2022

Dakari rallist inspireeritud Toyota Hilux GR SPORT jõuab müügile

Toyota toob müüki oma pikapivaliku uue lipulaeva: Hilux GR SPORT, mis on mõeldud aktiivse elustiiliga inimesele ja mis on inspireeritud maailma ekstreemseimast võidusõidust.

20.12.2021

Kutsehariduskeskuse teise kursuse noormees taastab vabal ajal uunikumi

Eesti üks suuremaid automüüjaid Amserv on pakkunud kutsehariduskeskuse noortele autotehnikutele praktikavõimalust ühes stipendiumiga. Tänavu pälvis selle teise kursuse õpilane Caspar Raidla, kes koolitöö kõrvalt taastab oma isa uunikumi.

03.12.2021

Toyota ohutus- ja juhiabisüsteemid said uue katusnime T-Mate

Toyota täiustatud ohutus- ja juhiabisüsteemid (ADAS ehk Advanced Driver Assistance Systems) said uue katusnime – T-Mate. Uus nimi peegeldab tehnoloogia arengut ning sümboliseerib ohutussüsteemi võimekust abistada juhti erinevates liiklusolukordades.

30.11.2021

Leping allkirjastatud: Amserv alustab tegevust Toyota Gazoo Racing töökojas

Täna allkirjastasid Tommi Mäkinen Racing OÜ esindaja ja omanik Tommi Mäkinen ja Amserv Grupi juhatuse esimees ja kaasomanik Raivo Kütt lepingu, mille tulemusena liigub Peetri külas asuv Toyota Gazoo Racing töökoda Amservi kasutusse. Esimesi kliente loodab autoettevõte teenindada uuenduskuuri saanud hoones juba suve algusest.

24.11.2021

Toyota Hilux pärjati rahvusvahelise pikapi auhinnaga

Prantsusmaal Solutrans 2021 maantee- ja linnatranspordi messil kuulutati rahvusvahelise pikapi auhinna võitjaks Toyota Hilux. Kuuendat korda välja antud auhind tugevdab veelgi autotootja positsiooni Euroopa tarbesõidukite turul.

22.11.2021

Uue Toyota C-HR 2022 müük on alanud

Toyota esitleb uhiuut 2022. aasta Toyota C-HR linnamaasturit, mida iseloomustab uuenduslik multimeediasüsteem ja põhjaliku värskenduskuuri läbinud Style varustustase. Eeltellimine on alanud ning esimesed autod saabuvad Eestisse varakevadel.

15.11.2021

Auto varakult ja stressivabalt talvekorda - neid asju pead teadma

Talve tulek on kindel igal aastal. Ometigi üllatavad esimesed külmakraadid autoomanikke ning ikka ja jälle venib autode saba autoremonditöökodade ja autoesinduste uste ees detsembri saabudes pikaks. Kas rehvivahetus on ainuke töö, mis on vaja enne talviste kraadide saabumist ära teha või peaks autoomanik oma sõiduki hea tervise ja turvalisuse huvides ka teistele asjadele tähelepanu pöörama? Nõu annab Amservi järelteeninduse juht Ahti Aasala.

10.11.2021

Amserv on jaekaubanduse TOP ettevõtte 2021

Kanname uhkusega Äripäeva jaekaubanduse TOP ettevõte 2021 märki!

09.11.2021

Toyota esitleb uue ajastu elektriautot bZ4X

Toyota tutvustas üleilmsel esmaesitlusel värsket bZ4X mudelit, mis avab bZ (beyond Zero) akutoitega elektriautode seeria. 1997. aastal võttis Toyota maailma esimese hübriidelektriauto Priuse turule toomisega sisse teerajaja positsiooni. bZ-seeria esikmudel tugevdab Toyota multitehnoloogilist lähenemist liikumisvajaduste rahuldamiseks ja võimaldab pakkuda elektrifitseeritud sõidukite täisvalikut.

08.11.2021

Hübriid täidab elektriautode taristu puudumise lünga

Autoturul toimuv murranguline areng ja uue tehnoloogiaga hübriidide ning elektrisõidukite mudelite valik võib muuta ka klassikalise pereauto valiku tegemise keeruliseks. Ekspert selgitab, millised on hübriid- ja elektriautode erinevused ja eelised.