Toyota Business

Ärikliendi teenused

Toyota Relax garantii

Toyota Relax garantii hakkab kehtima pärast korralist hooldust, kui tootjagarantii on lõppenud ning kehtib kuni järgmise korralise hoolduseni ehk tavapäraselt 12 kuud või läbisõidu 15 000 km täitumiseni, olenevalt sellest, kumb enne täitub. Pikeneb pärast igat hooldust.

Toyota Express Service

Tavahoolduse hinnaga kiirhooldus, mis säästab Sinu kallist aega, kuna sõiduki juures töötavad korraga kaks mehaanikut ning hooldusele kulub maksimaalselt üks tund.

24h Toyota Eurocare’i autoabi Euroopa Liidus

Tasuta kolmeaastane üleeuroopaline maanteeabi paljude ettenägematute olukordade tarbeks.

Toyota liising

Lihtne ja kiire liising, millesse saad lisada lisavarustuse, rehvide vahetuse ja hoiustamise ning korralised hooldused ja lisagarantii.

Toyota kindlustus

Tasuta autoabi ja asendusauto teenusega kindlustus, millega võid kindel olla, et õnnetusjuhtumi korral taastatakse auto originaalvaruosadega ja säilib garantii.

Garantii

Ulatuslik garantii kõigile Toyota sõidukitele terves Euroopas ning hübriididele aku lisakaitse kuni 10 aasta täitumiseni.

Nr 1 ärikliendi partner

Toyota on ärikliendi turu liider. 2020. aastal oli meie turuosa Baltikumis 18,1%

Ülalpidamiskulud

Prognoositavad ja madalad kulutused sõiduki omamise ajal

Usaldusväärsus

Kõrge kvaliteet ja usaldusväärsed tooted ning teenused

Elektrilised sõidukid

Kõige laiem valik innovatiivseid elektrilisi sõidukeid

Edasimüüjate võrgustik

Toyota ametlike edasimüüjate võrgustik katab kogu riigi

Personaalsed pakkumised

Personaalsed pakkumised üle Baltikumi vastavalt Sinu äri vajadustele

 • Meeskond

  Aastal 2019 oli soovisime viia äriklientide teenindus uuele tasemele ning lõime selleks ärikliendi üksuse Amserv Toyota Business. Amserv Toyota Business on meeskond kelle jaoks on ärikliendi olulised ning kelle fookus keskendub parimate lahenduste leidmine ettevõtetele.

  Viieliikmeline meeskond asub füüsiliselt Tallinnas, kui tegelikult oleme partneriks kõikidele äriklientidele üle Eesti ning oleme valmis pakkuma personaalseid lahendusi just seal, kus klient seda soovib. 

 • Sahaga Toyota Hilux

  Parimad lahendused igale ärikliendile

  Aina enam otsivad ettevõtted autosalonge ja -esindusi, mis suudaksid pakkuda kliendi äri iseloomule ja vajadustele vastavat autot. Selleks oleme loonud Amserv Toyota Business salongis väikse väljapaneku, kus on võimalik näha erinevaid lisavarustus lahendusi. Samuti oleme võimelised tegema erinevaid ümberehitusi, et ettevõtte sõiduk vastaks vajadustele. Kuna erilahenduste võimalusi on tohutult, siis teeme igapäevaselt tööd ja otsime partnereid kellega koos saame olla valdkonnas parimad professionaalid.

  Heaks näiteks on Toyota Hilux-le paigaldatavad lumesahad ja liiva puisturid, mis on välja vahetamas vanu traktoreid ning samas annavad universaalsuse kasutada autot erinevate tööde teostamiseks. Ning samuti pandeemiaajal Proace kaubikutesse desinfitseerimis ja survepesurite paigaldamine, mis võimaldaksid pesta pargi pinke ning bussipeatuse paviljone.

  Pole vahet, kas Sul on väiksem ettevõte või suure autopargiga firma, Toyota aitab hoida Sinu äri töös. Nii Sinu ettevõtte vajadustele vastavate sõidukite kui ka laia ärikliendi teenuste valikuga.

  Me tahame olla Sinu parim autopartner. Seepärast pakume Sulle 5–aastast mobiilsuspartnerlust, hooldusaega 48 tunni jooksul ja Toyota Express Service 60 minuti kiirhooldust.

 • Toyota eelised

  Töökindel mootor ja osad teevad Toyotast odavalt ülalpeetava sõiduki. Meie mudelitel on suur jääkväärtus ja väikesed hoolduskulud.

  Kvaliteet on olnud Toyota jaoks alati esmatähtis, tänu millele on Toyota AutoBild TÜV (tehnoülevaatus?) kvaliteediauhinna võitja 6. aastat järjest. TÜVi auhinda antakse välja kliendi rahulolu, sõidukite töökindluse ja vastupidavuse põhjal.

  Ühtlasi oli Toyota Balti riikides 2014. aastal TNS Emori korraldatud Car Brand Healthi küsitluse järgi kvaliteedi ja töökindluse poolest hinnanguliselt parim automark. Eestis oli Toyota esikohal nii suurepärase edasimüüjate võrgustiku kui ka hea järelteeninduse kategoorias.

Hübriidi eelised
ettevõtte jaoks

Toyota hübriidid on ettevõttele tulusad. Neil on oma klassi väikseimad ülalpidamiskulud, hulgaliselt funktsioone standardvarustuses ning väga väike CO2-heitkogus.

Meie hübriidmudelite osad, näiteks piduriklotsid ja -kettad, kuluvad vähem ning uute sõidukitega kaasneb viieaastane / 100 000 km* garantii.

Pärast iga-aastase hübriidi korrasoleku kontrolli läbimist saab hübriidakudele valida kuni sõiduki 10. sünnipäevani veel üheaastase / 15 000 km* pikendatud garantii. * Olenevalt sellest, kumb täitub esimesena.

Lai müügi-ja hooldusvõrgustik

Üle Eesti asuvad Amservi täisteeninduskeskused, kust jõuab vajaduse korral kiirelt ja mugavalt läbi käia kas või lõunapausi ajal.

Amservis on äriklientide teenindamiseks Toyota Business meeskond ja kogenud spetsialistid, kes mõistavad pikaajalise kliendisuhte tähtsust.

Pikaajalised kogemused on muutnud meie oskused professionaalsuse standardiks. Pakume oma kliendile posiiivset elamust ja kogemust talle sobivate toodete ning tipptasemel teeninduse kaudu.