Ärikliendile

 

Tänases pidevalt muutuvas maailmas ja kiiresti areneval tehnoloogia ajastul on oluline, et Sul oleks usaldusväärne partner, kes hoiab Sind vajalike ja kasutoovate muudatustega kursis. Selleks, et Sina saaksid keskenduda oma ettevõtte eesmärkide täitmisele, oleme meie Sulle igati abiks ettevõtte autopargi soetamisel, haldamisel ning uuendamisel.

Eesti ja Baltikumi enimmüüdud automark Toyota on tuntud oma töökindluse, uuenduslike ja säästlike lahenduste, madalate ülalpidamiskulude poolest ning hoiab oma kõrget väärtust ka järelturul. Sellest tulenevalt saame pakkuda Sinu ettevõttele tooteid ja teenuseid, mis aitavad hoida Sinu ettevõtte autopargi kulud kontrolli all.

Amservi ärikliendile suunatud Toyota Business osakonna eesmärgiks on pakkuda Sinu ettevõttele ja töötajatele kvaliteetseid tooteid ja teenindust, oleme kliendikesksed ning keskendume pikaajalisele koostööle.

Oleme usaldusväärseks autopartneriks kõikidele äriklientidele üle Eesti ja valmis pakkuma personaalseid lahendusi just seal, kus klient seda soovib.