• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Circle K võtab kasutusele hübriidautod

  29.11.2019

  Eesti üks suurimaid mootorikütuste jaemüüjaid Circle K võtab ametisõidukitena kasutusele hübriidautod – reedel andis Amserv Auto ettevõttele üle 16 uut hübriidajamiga Toyota Corolla mudelit, mis on mõeldud Circle K piirkonnajuhtidele, automaatjaamade operaatoritele ja kontori töötajatele igapäevaseks ametialaseks kasutamiseks.

  „Circle K on ettevõte, kes hoolib keskkonnast ja panustab oma ökoloogilise jalajälje vähendamisse erinevate tegevustega iga päev. Nii Euroopa kui Eesti tasemel on keskkonnasääst ning CO2 emissiooni vähendamine üks prioriteetsemaid teemasid ning vastutustundliku ettevõttena teeme vajalikke samme selles suunas nii koos oma klientidega kui ka ise ajaga kaasas käies. Tänaste fossiilsete mootorikütuste tulevikualternatiiv tavasõidukite jaoks on elekter ning kuna  hübriidautod on samm õiges suunas, siis sõidavad nüüdsest ka meie töötajad just hübriidautodega,“ kommenteeris Circle K Eesti ASi peadirektor Kai Realo. Realo sõnul oodatakse lähima viie aasta jooksul Euroopas elektri- ja hübriidautode kasutamise hüppelist kasvu, mis jõuab kindlasti ka Balti riikidesse.

  Amserv Auto juhatuse esimees ja Toyota brändijuht Margus Nõmmiku sõnul sündis Circle K poolt soetatud sõidukite valik heas koostöös, kus määravaks said kliendi igapäevased vajadused. „Usun, et leidsime parima variandi Toyota hübriidmudelite seast, mis tagab mugavaimad ja turvaliseimad tingimused töösõitudeks,” ütles Nõmmik, viidates, et üle antavad Corollad on varustatud parima Toyota turvalisuse tehnoloogiaga. Brändijuhi sõnul on Toyota Corolla täna Eestis üks enim ostetud automudeleid, sest tegu on madalate omamis- ja hoolduskuludega sõidukitega. „Vaiksed ja mugavad hübriidsõidukid on samal ajal erksad ning kiire reageerimisega. Corollade akut ei pea eraldi laadima ja igapäevastel sõitudel on tagatud kuni 50-protsendine elektrisõidu osakaal. Mul on väga hea meel, et selline suurettevõte väärtustab keskkonnasäästlikku mõtteviisi,” lisas Nõmmik.
   

  Eesti suurima turuosaga mootorikütuste, toidu-ja esmatarbekaupade jaemüüja Circle K omab ja opereerib 59 täisteenindus- ja 17 automaatjaama ning kahte mugavuspoodi. Eesti suurima automaatpesulate ketiga ettevõttele kuulub 26 autopesulat üle Eesti. Eestis enam kui 700 inimesele tööd pakkuv Circle K Eesti AS Circle K Eesti AS kuulub Kanada päritolu rahvusvahelisse kontserni Alimentation CoucheTard. 
   

  Tagasi

  Veel uudiseid