• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Eesti suurim taksofirma vahetab kogu autopargi alternatiivkütusel sõitvate autode vastu

  23.04.2019

  Amserv Auto andis täna Tulika Grupile üle esimesed Corolla hübriidautod, mis on esimeseks etapiks Tulika Takso 300 autost koosneva autopargi järk-järgulisel üleminekul alternatiivkütustel sõitvate autodele järgmise aasta lõpuks.

  Esimese etapi käigus investeeritakse autopargi uuendamisse 3,3 miljonit eurot, mille eest ostetakse käesoleval aastal 165 Toyotat.

  Tulika Takso juhatuse liikme Mati Saare sõnul järgib ettevõtte maailmatrende ning on võtnud südameasjaks keskkonnateadliku ja kütusesäästliku mõtteviisi. “Tulika Takso eesmärgiks on olla 2020. aasta lõpuks esimene Eesti taksoettevõte, mille autoparki kuuluvad ainult hübriidid ja autokütusena gaasi kasutatavad sõidukid,” ütleb Saar.

  Järgmised 20 Eesti tänavatel Tulika nime all sõitma asuvat hübriidi kannavad Toyota uue lipulaeva Camry märki,  mis  naaseb Euroopa turule peale 14-aastast pausi. Kõik Tulika soetatud hübriidid saavad olema Toyotad. Lisaks annab Amserv Auto käesoleval aastal Tulikale üle veel 65 LPG gaasiseadmetega varustatud Toyota Avensist, mis on ühtlasi viimased Eestisse saabuvad Avensised. Kokku sõidutavad käesoleval aastal Tulika Takso kliente 165 alternatiivkütusel töötavat Toyotat. Tulika jätkab autopargi korralist uuendamist iga kahe aasta tagant, et tagada kasutajamugavus nii klientidele kui taksojuhtidele.

  mserv Auto juhatuse esimehe Margus Nõmmiku sõnul jagavad Toyota ja Tulika mitmeid põhiväärtusi, millest kõige olulisemateks on keskkonnasäästlikkus ja turvalisus. “Taksojuhtide töö on intensiivne, kuna taksoteenus peab olema kättesaadav ööpäevaringselt, samuti pole liiklusolud alati kerged, mistõttu on tehnoloogia lisa silmapaariga juhile suureks abiks ning asendamatu kokkupõrgete ennetamisel. Toyota ülikõrged turvalisuse standardid vastavad täielikult Tulika Takso kvaliteedinõuetele ja tagavad klientidele muretu sõidu,” kinnitab Nõmmik.  “Autopargi uuendamisel valisime teadlikult Toyota ülikõrgetele tutvastandartitele vastavad mudelid, sest teenindusettevõttena on klientide turvalisus ja mugavus meie kõige olulisemaks prioriteediks,” ütleb Saar. Saare sõnul tõstab autopargi uuendamine kaudselt ka eesti mainet tugevdades Eesti kui innovaatilise riigi kuvandit. “Tulika Takso on olnud Eesti olulisematele infrastruktuuriobjektidele Tallinna Lennujaamale ja Tallinna Sadamale usaldusväärne koostööpartner enam kui 10. aastat ning paljude turistide jaoks on esmane puutepunkt Eestiga just taksosõit hotelli,” räägib Saar. Samuti soovib Tulika panustada Tallinna keskkonnasõbraliku ühistranspordi eelistamise programmi, mille kohaselt võivad Viru ja Niguliste tänava taksopeatustes kliente oodata vaid elektri- ja hübriidtaksod.
   
  Tulika Takso on Eesti vanim ja suurim taksoettevõte, kes pakub teenust sõiduautode ja väikebussidega alates 1993. Aastast. Lisaks Tallinnale on  võimalik  telefoninumbrilt 1200 tellida taksot ka Tartus, Pärnus, Jõhvis, Rakveres ja Viljandis. Jõudsalt on suurenenud klientide hulk, kes kasutavad takso tellimiseks Tulika Taksole ja Tallink Taksole kuuluvat rakendust Taxofon. Tulika autopargis on üle 300 auto, millest valdav enamus ei ole vanemad kui 2,5 aastat.


   

  Tagasi