• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Uhiuus Toyota Corolla hübriidi mudeliseeria - valik on sinu!

  02.01.2019

  Uus Corolla on iga nurga alt pilkupüüdev. Voolujooneline madal kapott annab sellele sportliku profiili, samal ajal kui eest- ja tagantvaates paljastub selle jõuline ja lai hoiak.

  Uus sportlik ja dünaamiline ilme

  Voolujooneline madal kapott annab sellele sportliku profiili, samal ajal kui eest- ja tagantvaates paljastub selle jõuline ja lai hoiak. Pilkupüüdva efekti lisavad muljetavaldav eesmine iluvõre, LED-esituled, kolm omapärast veljekujundust ja kahetooniliste värvilahenduste valik. Uus Corolla Touring Sports on seest mitmekülgne ja väljast dünaamiline.

    

    

    

    

  Uus vaatenurk energilisele sõidule

  Toyota uuel veermikuarhitektuuril (TNGA) rajaneb kõikide Toyota tulevaste mootorite ja sõidukite arendustöö. See tähistab läbimurret selles, kuidas ettevõte kujundab, projekteerib ja toodab sõidukeid, ning on lahutamatult seotud ettevõtte eesmärgiga valmistada aina paremaid autosid, mis on stiilsemad ja veelgi ohutumad ning mille sõiduomadused on nauditavamad.

    


     
  Täiustatud ohutustehnoloogia

  Uuenduslik ohutuspakett Toyota Safety Sense viib juhi abisüsteemid uuele tasemele. Uus Corolla mitte ainult ei hoiata teid võimalike ohtude eest, vaid pakub teile teie sõiduteekonnal tegelikku abi ja tuge. See tähendab, et pole tagatud mitte ainult meelerahu, vaid ka sõit ise muutub senisest nauditavamaks.
   

  Toyota Corolla

  Tagasi

  Veel uudiseid