• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Austraalia ralli eelvaade - TOYOTA GAZOO Racing sihib Austraalias tiitlivõitu

  09.11.2018

  TOYOTA GAZOO WRC tiim sõidab Austraalia rallile (15.–18. novembril) eesmärgiga võita 2018. hooaja viimasel etapil autotootja meistritiitel, milles Toyotal on praegu 12punktine edumaa. Ott Tänak püsib juhi tiitli konkurentsis, olles liidrist 23 punkti taga, ning tiimikaaslased, Toyota Yaris WRC juhid Esapekka Lappi ja Jari-Matti Latvala on praegu samuti esiviisikus. Austraalia ralli, mis toimub Uus-Lõuna-Walesi osariigi rannikul, poolel teel Sydneyst Brisbane'i asuvas Coffs Harbouri linnas, hõlmab nii kruusateid, looklevaid metsaradu kui ka avaramaid külateid.

  Pärast neljapäevahommikusi soojenduskatseid toimub esimene võidusõit reedel Coffs Harbourist põhja pool, kusjuures Orara Easti ja Coldwateri etappe ning muutmata Sherwoodi läbitakse kaks korda. 
  Laupäevane tsükkel toimub lõunaosas ja hõlmab kaht uut katset, kus sõidetakse osaliselt vana Nambucca katse teedel ning ka Urunga ja Raleigh' võidusõidurajal. Nii reede kui ka laupäev lõppevad kahe sõiduga lühikesel mereäärsel asfaldikatsel Coffs Harbouri linnas. Hooaja viimasel päeval toimub kolm katset – kõiki läbitakse kaks korda. Vahetult enne poodiumitseremooniat on oodata veel Wedding Bellsi punktikatset. 

  Tsitaadid:
  Tommi Mäkinen (meeskonna juht) 
  „See on olnud põnev hooaeg paljude tõusude ja mõõnadega ning kõik on valmis väga põnevaks lõpuetapiks Austraalias. 
  Meil seisab ees suurepärane võimalus – võita meistrivõistlused meie teisel võistlusaastal oleks uskumatult hea saavutus. Teadupoolest ei ole see lihtne, aga meil on põhjust olla enesekindlad. 
  Näitasime häid tulemusi Suurbritannia ja Hispaania kruusateedel ning tundub, et oleme suutnud end parandada sellistes oludes, mis peaks olema sarnased Austraalia tingimustega. Kõik näevad meie eesmärgi nimel palju vaeva ning tasemel auto ja kolme tugeva juhiga on meil head võimalused see saavutada.“

  Jari-Matti Latvala (7. auto juht)
  „Ootan põnevusega Austraalia etappi. See on ralli, mida ma tõeliselt naudin. Esiteks on õhkkond meeldiv ja ilm tavaliselt hea, seega on see suurepärane koht, kus hooaeg lõpetada. Teine põhjus on sealsed etapid – nad on marsruuti sel aastal palju muutnud, aga oleme enamikul teedel varem sõitnud ja teame, et need on tavaliselt üsna kiired, mis meile ju muidugi meeldibki! Pärast hiljutisi kiireid tulemusi lähen sinna enesekindlalt ja loodan saada hea tulemuse, mis aitab meil meistrivõistlused võita.“

  Ott Tänak (8. auto juht)
  „Annan Austraalias endast parima! Matemaatiliselt on mul juhtide võistluses veel võiduvõimalus ja kuigi see pole tegelikult käegakatsutav, jätkan selle poole püüdlemist ega anna alla. Tootjate arvestuses on meil eelis ja oleme väga tugeval positsioonil. Saame olla iseäranis kindlad selles, kui hästi meie autod on viimastel üritustel kruusateedel hakkama saanud. Austraalia ralli on alati keeruline etapp, aga paljud teed on kiired ja voolavad ning see sobib meile hästi.“ 

                  
  Esapekka Lappi (9. auto juht)
  „Soovin väga Austraalias kõrgel kohal lõpetada ja aidata meeskonnal võita tootja tiitel. Eelmisel aastal tähendas ralli minu jaoks kogemuste saamist ja loodetavasti saan seda ära kasutada, et seekord paremad tulemused saavutada. Teame, et kui ilm on kuiv, siis on teede puhastamine väga raske, sest teepinnal on nii palju lahtist kruusa. Sain eelmisel aastal proovida, kui olin teel esimene, aga avastasime, et seal võib ka üsna tugevalt sadada. Siis võib haardumine katse jooksul märkimisväärselt muutuda.“
   

  Tagasi