• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  UUS Toyota AYGO

  27.03.2018

  Uus ja stiilne Toyota AYGO - omapärased nooruslikud ilmed. Uus Toyota AYGO teeb oma maailmadebüüdi 2018. aasta Genfi autonäitusel. Mudeli ainulaadset DNA-d tugevdades ei ole Toyota disainerid ja insenerid mitte ainult võimendanud AYGO nooruslikku ja omapärast kuvandit, vaid ka täiustanud selle jõudlust ja juhtimisomadusi, et auto juhtimine pakuks veelgi rohkem rõõmu.

  Edulugu jätkub. Rohkem sõidurõõmu kui kunagi varem.

     

       

  Omapärased nooruslikud ilmed

  Uus AYGO säilitab oma ikoonilise eesmise X-signatuuri, mis on nüüd teisenenud kahemõõtmelisest graafikast jõulisemaks, kolmemõõtmeliseks arhitektuurielemendiks. 

  Omapärane esiosa kujundus hõlmab ümberkujundatud "keen look'i" esitulesid koos päevasõidutuledega, tugevdades veelgi AYGO ilmet. Alaosa raamib esivõret ning rõhutab AYGO stabiilset asendit ja kompaktsele sõidukile omast väledust. 

  Külgvaates kombineerib kolmemõõtmelisem esiosa tagatulede uue disainiga tagumisi klaase, et esi- ja tagaosa omavahel visuaalselt siduda, jättes mulje edasiliikumisest ja suurendatud dünaamikast. 

  Tagaosas annavad uued LED-päevasõidutulede suunajad AYGO-le rafineeritud ilme ja teevad mudeli otsekohe äratuntavaks. Ainulaadne tulede signatuur loob ettekujutuse kompaktsest sõitjateruumist laiema tagapõrkeraua piirkonna kohal, et rõhutada tagaosa laiust ja sõiduki stabiilsust.

  • Kõigile meeldima kohandatud kvaliteediklassid

   Uue AYGO kvaliteediklassid vastavad erinevate klientide maitsele ja vajadustele. Uue AYGO keskmes on x-play, see on kõigi kohandamisvariantide aluseks, mis võimaldavad klientidel sättida auto oma maitse järgi. Uus esmaklassiline x-clusiv põhineb x-play standardspetsifikatsioonidel isikupärase kahetoonilise värviskeemiga, mis võimaldab valida kolme värvi vahel.  

  • Lisaks värskendavad AYGO mudelivalikut kaks eriväljaannet: x-cite ja x-trend. X-cite on AYGO mudelivaliku kõige ekstravertsem variant tänu ainulaadsele kahetoonilise viimistlusega magentavälisvärvile, spetsiaalsetele 15-tollistele üleni mustadele valuvelgedele, istmekangale Manhattan, kerevärvi vahetükkidele ventilatsiooniavadel ja käigukanginupule ning sügavmustale näidikuplokile ja käigukangi ümbrusele. X-trend'i muljetavaldav tsüaanvälimus on kombineeritud mustade esitulekaunistuste, väliskleebiste, spetsiaalsete 10 kodaraga 15-tolliste valuvelgede, osalise nahkpolstri ja kerevärvi interjöörielementidega.

  Tagasi