Amserv avas esimesena Baltikumis ärikliendile mõeldud Toyota müügiesinduse

07.03.2022

Täna avati Tallinnas, Järvel Amservi uus Amserv Toyota Business müügiesindus. Uus esindus asub tegevuse lõpetanud Sahvri restorani ruumides ja pakub äriklientidele senisest laiemat teenuste valikut, sealhulgas autode ümberehitamist ja ärispetsiifilise lisavarustuse paigaldamist, mis loob siinsel autoturul uue niši. Uus esindus on esimene omataoline Balti riikides.

“Amservi kogumüügist ja teenindusest moodustavad enam kui poole (65%) ärikliendid, kelle vajadused oma autopargi koosseisu ja ülesannete osas võivad ajas kiiresti muutuda. Nii siin kui ka mujal maailmas otsivad ettevõtted üha enam autosalonge ja -esindusi, mis suudaksid pakkuda kliendi äri iseloomule ja vajadustele vastavat autot. Selleks näitame ja pakume uues salongis erinevaid ümberehituse võimalusi ning lisavarustuse lahendusi,” ütles Amservi juhatuse liige ja Toyota brändijuht Margus Nõmmik.

Nõmmik nendib, et autode ümberehituste ja täiustamise suund on autosalongide ja -edasimüüjate jaoks järgmine suur väljakutse ja võimalus kasvatada äri mahtusid ning käivet. “Erilahenduste võimalusi on tohutult,” ütles Amservi juhatuse liige ja tuletas meelde kuulsat MTV telesarja Pimp My Ride, kus inimeste autodesse said paigaldatud laiekraan telerid, popcorni masinad ja muud pöörased vidinad. “Nali naljaks, aga ettevõtted vajavad tänapäeval väga erinevaid asju ja koos leiame parima professionaalse lahenduse.” Näitena toob Nõmmik välja Toyota Hiluxile paigaldatavad lumesahad ja liivapuisturid, mis vahetavad linnatänavatel ning maanteedel tasapisi välja vanad traktorid. Samuti said mitmed kliendid oma Toyota Proace kaubikutesse pandeemia kõrgajal survepesurid koos desinfitseerimisvahendiga, millega pesta ja desinfitseerida pargipinke ning bussipeatuste paviljone.

“Amservi ärikliendile suunatud äri kasv toppas ruumipuuduse ja piiratud tööjõu tõttu ning uut maja vajasime juba mõnda aega,” võttis Nõmmik uue esinduse avamise põhjused kokku ja lisas, et salong sai kiiresti valmis tänu klientide ja koostööpartnerite tungivale soovile ja vajadustele.

Amservi uues salongis töötab 3 müügijuhti, kliendisuhete juht ja tehniline nõustaja

“Meie meeskonnas on sellest aastast lisaks müügijuhtidele ning kliendisuhete juhile olemas ka tehniline konsultant, kes suudab leida parima tehnilise lahenduse igale kliendile ning samuti Gazoo Racing ekspert, kes nõustab tehniliselt ja aitab leida uusi lahendusi motospordi huvilistele,” rääkis Nõmmik. Amserv Toyota Businessi viieliikmeline meeskond asub küll füüsiliselt Tallinnas, kuid teenindab kõiki ärikliente üle Eesti seal, kus klient seda soovib.

Amserv Toyota Business salongis on hetkel vaatamiseks väljas 8 näidisautot ja proovisõiduks on olemas kõik Toyota sõiduautod ning Toyota Professional mudelid. Samuti saavad huvilised tutvuda Toyota Miraiga, mis on esimene Eestis müügilolev vesinikauto.

Amserv tegutseb 1992. aastast ja on üks suuremaid autode müügi- ning teenindusettevõtteid Baltimaades. Amservil on Eestis ja Lätis 10 autosalongi, mis müüvad ja teenindavad automarke Toyota, Lexus, Opel ja Peugeot. 2019. aastal loodi ärikliendiüksus Amserv Toyota Business. Amservis töötab ligi 400 inimest.

Tagasi