Uue Toyota C-HR 2022 müük on alanud

22.11.2021

Toyota esitleb uhiuut 2022. aasta Toyota C-HR linnamaasturit, mida iseloomustab uuenduslik multimeediasüsteem ja põhjaliku värskenduskuuri läbinud Style varustustase. Eeltellimine on alanud ning esimesed autod saabuvad Eestisse varakevadel.

  

Toyota esitleb uhiuut 2022. aasta Toyota C-HR linnamaasturit, mida iseloomustab uuenduslik multimeediasüsteem ja põhjaliku värskenduskuuri läbinud Style varustustase. Eeltellimine on alanud ning esimesed autod saabuvad Eestisse varakevadel.

  

Toyota toob Style varustustasemesse mitmeid uuendusi ja viimistluslahendusi, seal hulgas uue Toyota Smart Connect multimeediasüsteemi, mille funktsionaalsust ja kasutajamugavust on põhjalikult uuendatud.

Uus multimeediasüsteem, mis on standardvarustuses alates Style varustustasemest, on varustatud võimsa protsessoriga (CPU), mis tagab süsteemi kiirema toimimise. Kaheksatollise kõrglahutusega puuteekraani kaudu on juhil silmapilkne juurdepääs paljudele nutikalt ühendatud teenustele – muuhulgas ka pilvepõhisele ja reaalajas uueneva liiklusteabega navigatsiooniseadmele. Need mugavused tagab Toyota uus andmesidemoodul (DCM), mis tähendab, et nutiteenuste kasutamiseks pole vaja telefoni süsteemiga ühendada ja ühtlasi ei kaasne andmesidekulusid.
Tarkvarauuendused toimuvad sujuvalt õhu kaudu ning nutitelefonide lihtsat ühendumist võimaldavad Apple CarPlay (juhtmevaba ühendusega) ja Android Auto (juhtmega). Luxury ja GR Sport varustusastmetega kaasneb lisaks eelnevale sisseehitatud navigatsioonisüsteem detailsete kaartidega (sh 3D-linnakaardid, maanteede liiklusmärgid ja kiiruskaamerate asukohad).

Nelja-aastane Toyota Smart Connect pakett koos pilvepõhise navigeerimissüsteemiga, parkimis- ja maanteeinfoga ning õhu kaudu (OTA) tehtavate uuendustega sisaldub sõiduki hinnas.

Värske ilmega Style näitab teed

  

Algavaks mudeliaastaks tehtud uuendused juhatab sisse Style varustustase. Seda eristab eksklusiivne kahetoonilise värviviimistluse võimalus, mis ühendab Amethyst kerevärvi kontrastse hõbedase või musta katuse, esipiilarite, tagaspoileri* ja värske disainiga 18-tolliste valuvelgedega. Istmete välimus on kombineeritud sünteetilisest nahast ja kangast, viimistlusdetailid on aga jahedas metalltoonis.

Uus Style varustustase paikneb täpselt valiku keskmes – Active’i ning tippklassi GR SPORT’i ja Luxury vahel – ning moodustab eeldatavalt üle poole Toyota C-HR’i müügist Euroopa turul. Tellimine on juba alanud ning kliendid võivad esimesi uusi sõidukeid oodata kevadel.

*Saadaval on ka muud kerevärvid.

Tagasi