• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Amservi autoteenindused järgivad riiklikke uusi reegleid. Alates 11.03.2021 kehtivad töökorralduses uued tervise turvalisuse nõuded.

  16.03.2021

  Amserv Auto kõik teenindussalongid üle Eesti on avatud. Vastavalt Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangutele järgime rangelt kõiki reegleid ning meie jaoks on tähtsaimal kohal tervis. Oleme Teie jaoks olemas ka nüüd ja valmis suhtlema distantsilt kaasaegsete digilahenduste (e-broneering, e-mail, videokõne jmt) abil. 

  Hoolime oma klientidest ja töötajatest ning usume järgmistesse kokkulepetesse:

  • Tule meie teenindussalongidesse ainult tervena, ka vähima haiguse kahtluse korral jää koju ja lepime kokku uue aja. Me mõistame!
  • Kõik esindused on varustatud desinfitseerimise vahenditega ning kõiki pindasid puhastame regulaarselt mitu korda päevas. Me hoolime!
  • Teenindajad kannavad näomaske ning hoiavad ohutut distantsi, samuti on teenindusletid eraldatud kaitseklaasidega ja võetud kasutusele kõikvõimalikud viisid klientide hajutamiseks. Me ennetame!
  • Kõikides esindustes järgime rangelt 25% täituvusnõuet. Me hoiame teineteist!
  • Kõikides esindustes kehtib reegel üks klient - üks teenindaja. Palume tulla meie juurde üksi ja võimalusel tööde ajaks mitte jääda ootealasse. Me järgime reegleid!

  Teenindussalongi tulles palume järgida administraatorite poolt antud juhiseid nõuetekohaseks liikumiseks ning näomaski kandmine on kohustuslik.

  Amservi teenindussalongid võivad rakendada veel täiendavaid meetmeid viiruse leviku tõkestamiseks. Usume, et koos hoiame Eesti tervemana.

  Lisavõimalusena saab kasutada iseteeninduskappe, mis on täielikult kontaktivabad ja avatud ööpäevaringselt, seitse päeva nädalas. 
  Tutvu lähemalt, kuidas need töötavad siit >>
   
  Püsime terved
  Sinu Amserv

  Tagasi