• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Amservi 1000-eurose õppestipendiumi pälvis Aigar Blande Pärnumaa Kutsehariduskeskusest

  19.11.2020

  18. novembril allkirjastasid Amserv Grupi Pärnu esinduse juht Raimond Melts ja Pärnu Kutsehariduskeskuse sõiduautotehnikute eriala 2. kursuse õpilane Aigar Blande stipendiumilepingu. Ettevõtte stipendium on mõeldud autoeriala õppijate motiveerimiseks ja järelkasvu kindlustamiseks.

  Allkirjastamisel viibinud Amserv Pärnu esinduse juhi Raimond Meltsi sõnul on ettevõtte jaoks oluline olla kaasatud uute autospetsialistide koolitamisesse ja õppesse juba varakult, et noorte seas säiliks huvi autoerialade vastu ja neil oleks võimalus oma oskused praktikas proovile panna. “Hea meel on näha, et vaikselt, aga kindlalt leiab üha rohkem noori tee keretehniku, maalri, autotehniku ja –diagnostiku erialade juurde, kuid stipendium on hea viis neid noori veelgi enam motiveerida ja tunnustada. Samuti on see signaal sellest, et ootame asjalikke noori spetsialiste oma esindustesse tööle!”  Melts lisas, et Amservi koostöö kutsehariduskeskusega on hea viis, kuidas pakkuda noorele inimesele positiivset esmast töökogemust ja mõista kooli ootusi eriala praktikale. Käesoleval aastal on Amservis praktika sooritanud või sooritamas 35 noort.


  Pärnumaa Kutsehariduskeskuse autoeriala õpetaja Priit Auväärti sõnul oli see aasta eriti raske valikut teha, kuna antud kursusel oli palju häid kandidaate. 


  Amservi stipendium määratakse õppeaastaks ühele Pärnumaa Kutsehariduskeskuse teise kursuse autoeriala õpilasele. Kõik õpilased esitasid taotluse koos motivatsiooni kirjaga. Kooli õppekava töörühm valis nendest kõigist välja 5 parimat õpilast võttes aluseks õppeedukuse, käitumise ja aktiivsuse. Nende viie valituga viisid juba Amservi enda inimesed läbi virtuaalsed vestlused, ning langetasid otsuse. Eelmisel aastal pälvis stipendiumi Agnes Hunt, kellele Amserv jätkab stipendiumi maksmist ka sel õppeaastal.


  Amserv maksab õpilasele 1000 euro suuruse stipendiumi välja kümne kuu jooksul. Samuti saab tulevane stipendiaat lisaks stipendiumirahale ka praktikakoha üle Eesti asuvates Amservi kaasaegsetes teeninduskeskustes.


  Tagasi