• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Algas Rally Estonial debüteerinud Toyota GR Yarise tootmine

  09.09.2020

  Rally Estonial turvaauto rollis üles astunud Toyota GR Yaris jõudis ralli käigus esmakordselt Baltimaade publiku ette. Äsja algas Jaapanis ka uudse sportauto ametlik tootmine.

  GR Yaris valmib Jaapanis Motomachi tehases, mis on spetsiaalselt kohandatud uue sportauto tootmiseks. Toyota Balticu turunduse divisjoni juht Marek Maide selgitas, et Jaapanis toodetav GR Yaris on Toyota jaoks teine puhastverd sportauto GR Supra järel ja Toyotale äärmiselt oluline auto. Selle tähtsust ja tootmise keerukust ilmestab fakt, et sportauto tootmiseks avas Toyota Jaapanis Motomachis uue, GR-nimelise tehase, mis tegeleb üksnes Toyota GR sportautode tootmisega.  


  "Kuna GR Yaris valmib suures osas käsitööna ja selle valmistamiseks läheb tavaautoga võrreldes 10 korda rohkem aega, siis on tehasesse tööle palgatud Toyota parimad spetsialistid – Takumid, kellel on spetsiaalselt treenitud käsitööoskused. Näiteks üheks Takumi eksamiks on ühe käega origami voltimine ja kusjuures seda tuleb teha mittedomineeriva käega," lausus Maide. Moodne tehas võimaldab luua ülimalt jäika sportauto kerekonstruktsiooni, mis saavutatakse keevisõmbluste lisamise ja spetsiaalsete liimide kasutamisega ning mida oleks keeruline saavutada suuremahulistel tootmisliinidel. Juunikuuks oli tehasel juba 6000 GR Yarise klienditellimust.  Toyota värske sportauto GR Yaris on sündinud WRC rallist. See on arendatud koostöös Tommi Mäkinen Racing meekonnaga Soomes ning sellel on ainuomane võidusõidumaailmast inspireeritud nelikveosüsteem GR-FOUR. Auto põhineb kombineeritud B- ja C-TNGA uutel platvormidel ja kasutab täiesti uut 1,6-liitrise töömahuga kolmesilindrilist 261 hj ja 360 Nm arendavat turbomootorit. Seejuures kaalub sõiduk vaid 1280 kg.


  Rally Estonial debüteeris GR Yaris turvaautona, mille piloodiks oli eestlastele juba eelmisest Rally Estoniast tuttav Leedu Dakari meister Benediktas Vanagas. "Mulle meeldib Toyota lähenemine luua kergekaaluline auto. Nähtavasti tegid insenerid selle saavutamiseks väga head tööd ja ausalt öeldes ei osanud ma isegi oodata nii võimsat sõiduelamust lihtsalt auto tehnilisi andmeid vaadates. Tasakaal kere jäikuse, kuju, auto kaalu ja võimsuse vahel teeb sellest väikesest sõidukist suurepärase terviku. Rääkimata selle välimusest, mis ei jäta ühtegi juhti külmaks," ütles Vanagas pärast kolmepäevast tutvumist GR Yarisega.


  GR Yaris on saadaval ühel varustustasemel – Sport – ning kahe lisavarustuspaketiga: Circuit ja Convenience. Hinnad algavad 31 700 eurost ning esimeste Eesti omanikeni jõuab sõiduk jaanuaris, kui saabuvad ka esimesed proovisõiduautod.

  Tagasi