• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Amserv Auto teenustest seoses riikliku eriolukorraga

  08.04.2020

  Praegu valitseb segane aeg. Meie igapäevaelu ja harjumused on sattunud tugeva löögi alla ning me kõik peame tekkinud raskustega üheskoos kohanema

  Armas Amservi klient ja koostööpartner!

  Seoses koroonaviiruse leviku ja Eestis kehtestatud eriolukorraga ning meie sooviga hoida oma töötajate ja klientide tervist, soovime juhtida tähelepanu ettevaatusabinõudele.

  Hetkel jätkavad kõik Amserv Auto teenindused ja töökojad üle Eesti tööd tavapärases töörütmis. Oleme teie jaoks olemas ja anname endast parima tagamaks teenuste jätkamist ka kehtestatud eriolukorra puhul.

  Üldtingimused

  Oleme klientide ja töötajate heaks kasutusele võtnud erinevad ettevaatusabinõud – esindustes sissepääsude juures ning kliendialades on olemas desinfitseeriv kätepuhastus vahend, oleme kujundanud ümber klientide ooteala, et tagada vähemalt 2 meetine vahe, Järve ning Tähe esinduse hoolduse vastuvõtu letile on paigaldatud eraldav klaas, et muuta hooldustööde vastuvõtt kontaktivabaks. Desinfitseerime proovisõiduautosid peale igat proovisõitu. Lisaks oleme Järve, Tähe ning Pärnu esindusse paigaldanud iseteeninduskapid, mille kaudu on võimalik autosid hooldusesse tuua või kätte saada kontaktivabalt.

  Nakatunud või nakatumiskahtlusega klientidel palume esindusse mitte tulla ja eelnevalt kokku lepitud külastusajad telefoni või e-posti teel ümber muuta.

  Samuti oleme rakendanud erinevaid meetmeid seoses Amservi töötajatega. - haigussümptomitega töötajad jäävad koju ning oleme palunud oma töötajatel rakendada täiendavaid hügieeni- ja ohutusmeetmeid. Kasutame isikukaitsevahendeid, kus võimalik. Töötajad, kelle tööülesanded võimaldavad tööd teha distantsilt, oleme saatnud kodukontorisse. Keelatud on lähetused ning kogunemised ja koosolekud.

  Kontakti võtmise võimalused:

  Amserv Järve: tel. 6502 112, info.jarve@amserv.ee 

  Amserv Pärnu: tel. 445 5740, info.parnu@amserv.ee

  Amserv Paide: tel. 650 2130, info.paide@amserv.ee

  Amserv Viljandi: tel. 650 2170, info.viljandi@amserv.ee

  Amserv Tähe: tel. 730 3221, info.tahe@amserv.ee 

  Samuti on võimalik meiega kiirelt kontakteeruda läbi Amservi kodulehel www.amservauto.ee asuva chati.

  Müügisaali info

  Esinduste müügiosakondade lahtiolekute ajad eriolukorra ajal:

  Amserv Järve uute ja kasutatud autode müük on avatud E - R 8 - 18 

  Amserv Tähe müügisalong on avatud E - R 8 -18

  Amserv Pärnu müügisalong on avatud E - R 9 – 18

  Amserv Viljandi müügisalong on avatud E - R 8 - 17

  Amserv Paide müügisalong on avatud E - R 8 - 17

  Desinfitseerime proovisõiduautosid peale igat proovisõitu.

  Müügisaalis olevaid sõidukeid desinfitseerime pärast iga klienti, kes on auto vastu huvi tundnud ja seda puudutanud. Müügisaali lubatud kliendid peavad müügisaalis olevatesse sõidukitesse pääsemiseks esitama sellekohase soovi, et vältida järelevalveta viibimist sõidukites ning välistada selle tõttu kontaktpindade desinfitseerimata jätmist.

  Külastuste eelnevaks kokku leppimiseks võte palun ühendust sobiva esinduse. Meie müügiosakonna kontaktid leiate https://www.amservauto.ee/kontakt

  Automüügiga seotuid eriteenuseid (sõiduki kohale viimine, dokumentide saatmine kulleriga, võtmete loovutus läbi Amservi isteeninduskapi jne) pakume vastavalt kokkuleppele.

  Teeninduse info

  Amserv Järve teenindus on avatud E - R 8 – 18. Kiirteenindus on avatud  E - R 8 - 18 , L 10 – 15.

  Amserv Tähe teenindus on avatud E - R 8 – 18.

  Amserv Pärnu teenindus on avatud E - R 8 – 18.

  Amserv Viljandi teenindus on avatud E - R 8 – 17.

  Amserv Paide teenindus on avatud E - R 9 – 17.

  Pakume võimalust sõiduk kontaktivabalt üle anda ning kasutada selleks Amservi isteeninduskappi. Kapid on olemas Amserv Järve, Tähe ja Pärnu esinduses. Palun enne selleks hooldusnõunikuga kokku leppida.

  Desinfitseerime sõiduki salongi, võtmed ja käepidemed sõidukit vastuvõtul ning loovutusel. Sõiduki sisse- ja väljasõidutamiseks kasutame vaid üht isikut, Toyota teenindusnõustaja ja tehnikud kasutavad kliendi sõidukiga tegeledes kaitsevahendeid.

  Külastusaegade kokkuleppimisel väldime järjekordade teket, kasutame järjekorramasinat, tagamaks, et korraga teenindatakse ainult ühte klienti.

  Lihtne ja mugav on teeninduse või rehvivahetuse aega broneerida ka läbi meie kodulehe broneeringusüsteemi, kust saab valida just endale sobiva aja.

  Anname endast parima, et kõik meie teenused oleksid kättesaadavad ka praeguses hädaolukorras.

  Püsi terve!

  Sinu Amserv

  Tagasi