• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Miks eelistada auto ostu- ja teeninduskohana Amservi?

  Parim teenindus ja järelteenindus
  Pikaajalised kogemused on muutnud meie oskused professionaalsuse standardiks, mille poole püüdlevad paljud meie konkurendid. Pingutame veelgi enam, leidmaks vastuse kliendi igale murele. Meie töö ei ole üksnes lahendada klientide probleeme, vaid teha nende tuju paremaks! Eristume konkurentidest, kui pakume oma kliendile positiivset elamust ja kogemust talle sobivate toodete ning tipptasemel teeninduse kaudu.

  Strateegiliselt head müügikohad
  Klientidele lähedal asuvad täisteeninduskeskused, kust jõuab vajaduse korral kiirelt ja mugavalt läbi käia kas või lõunapausi ajal.

  Asjatundlikkus
  Meie organisatsioonis töötavad kogenud spetsialistid, kes julgevad võtta vastutust tehtud töö kvaliteedi eest ja mõistavad pikaajalise kliendisuhte tähtsust.

  Meie visioon

  Meie siht on olla Eesti ja kogu Baltikumi juhtiv autode müügi ja hooldusega tegelev ettevõte, olles eeskujuks ning teerajajaks automüügi ja -teeninduse valdkonnas. Tahame saada Baltikumi juhtivaks automüügi ja -teeninduse ettevõtteks.

  Meie väärtused

  HOOLIME Meie peamine eesmärk on kliendile lahenduse pakkumine. Iga esindust külastavat klienti võtame vastu kui oma külalist. Austame kliendi ja oma ettevõtte vara. Hoolitseme selle eest nagu see oleks enda oma.

  OLEME ASJATUNDLIKUD Oma teenusevaliku ja teadmistepagasiga oleme kliendi  jaoks olemas kogu aeg. Meil on initsiatiivikad ja kogemustega töötajad. Tunneme rõõmu, kui saame pakkuda häid lahendusi.
  Oleme kahe jalaga maa peal – mõtleme enne, kui kulutame. 

   OLEME AVATUD Oleme suhtluses avatud ja läbipaistvad. Põhjendame alati oma ettepanekuid klientidele, väljendame end seejuures arusaadavas keeles. Meie ettevõttes on informatsioon kättesaadav kõigile.

   ÜLETAME OOTUSI Kuulame oma kliente ning pingutame, et vastata nende ootustele – soovime pakkuda rohkem, kui osatakse oodata. Olgu see sõbralikum suhtumine, parem ja kiirem teenindus, lisaväärtusega töö või oskus leida lahendusi ka väga raskes olukorras.

   OLEME ÜKS MEESKOND Igal meie esindusel on oma „hing“. Oleme tugevad üksi, kuid veel tugevamad meeskonnana. Peame oma tegevustes alati silmas kogu ettevõtte väärtusi ja huve. Teeme koostööd ühise eesmärgi nimel, toetame üksteist töös ja vabal ajal. Peame teineteisest lugu ja oleme sõbralikud.