• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Toyota ajalugu

  Toyota autotööstuse loomine

  Toyota on maailma üks suurimaid autotootjaid, müües aastas ligi 9 miljonit autot. Toyota on hõivanud maailma juhtivate suurettevõtete hulgas väärika koha, kuuludes kogu maailma ettevõtete edetabelis Fortune Global 500 esikümnesse. Toyotat on nimetatud kõige imetlusväärsemaks autotootjaks ning selle hinnangu aluseks on Toyota jäägitu pühendumus klientide soovide täitmisele. Toyotat on läbi aegade kujundatud väärtuste ja põhimõtete järgi, mille juured pärinevad firma sünniaastatest Jaapanis.

  Toyota lugu algab 19. sajandi lõpus, kui Sakichi Toyoda leiutas Jaapani esimesed elektrilised kudumisteljed. See leiutis kujundas murranguliselt ümber riigi tekstiilitööstuse.

  1918. aastal rajas Sakichi Toyoda ketrus- ja kudumisvabriku Toyoda Spinning & Weaving Company.

  1924. aastal töötas ta koos poja Kiichiro Toyoda abiga välja kudumisautomaadi, viies sellega ellu oma ammuse unistuse. 1926. aastal asutas ta automaatse kudumisvabriku Toyoda Automatic Loom Works. Sarnaselt isale oli ka Kiichiro Toyoda uuendusmeelne inimene. Kui ta 1920ndatel Euroopat ja USA-d külastas, huvitus ta sügavalt esimesi võrseid ajavast autotööstusest.

  Toyota ajalugu

  1937. aastal pani Kiichiro Toyoda aluse oma ettevõttele – Toyota Motor Corporation.

  Kiichiro Toyoda üheks silmapaistvaimaks pärandiks on kuulus Toyota tootmissüsteem. See tähendas loobumist vaheladudest ning üksnes täpse koguse ettetellitud toodete valmistamist. See meetod osutus firma arengus võtmeteguriks. Nagu ka lugupidamine inimeste ja keskkonna vastu.

  Tootmise pidev täiustamine, töötajate kohusetunde väärtustamine ning tippkvaliteedi tagamine on Toyota muutnud ettevõtteks, mis on teiste autotootjate jaoks võrdlusstandardiks.

  Väljaspool Jaapanit alustas Toyota 1950-ndate lõpus esimeste laienemistega välisturgudele. Esimesed Toyota mudelid Crown ilmusid USA-sse 1957. aastal ning aastaks 1965 oli firma oma autodega nagu Toyota Corolla loonud kindla maine nii klienditeeninduse kui ka müügi osas, pakkudes tõsist konkurentsi kohalikele autotootjatele. Aastal 2004 ületas Toyota autode müük USA-s 2 miljoni piiri, kusjuures 1,4 miljonit sõidukit ja peaaegu 1,3 miljonit mootorit valmistati USA tehastes.

    

  Toyota tänapäeval

  Toyota Motor Corporation (TMC) on üks tänapäeva suurimatest autotootjatest ning kuulub maailma kõige tuntumate ettevõtete hulka. Toyota tehased asuvad viiel mandril ja aastas valmib neis kokku umbes 6 miljonit autot. Toodangut müüakse enam kui 160 riigis.

  Toyota alustas müüki Euroopas ja esimesed Toyota sõidukid jõudsid Taani 1963. aastal. Järgmiste aastakümnete jooksul on Toyota Euroopas müünud üle 15 miljoni sõiduki, püstitades järjest müügirekordeid. Toyota põhimõtteks on arvestada oma kohapealsete tarbijate eelistustega, mis on toonud Toyota tootmise, uuringud ja arenduse ka Euroopa riikidesse.

  Toyota on Euroopasse investeerinud üle 4 miljardi euro ja juba praegu võib öelda, et see otsus on olnud õige. Esimene Euroopas disainistud mudel oli Yaris, mis valiti 2000. aastal ka aasta autoks. Lõuna-Prantsusmaal on Toyotal oma disaini- ja projekteerimiskeskus. Toyota jätkuvat arengut tähistavad Euroopasse rajatud üheksa tootmisettevõtet. Nüüdseks on Toyota üle kogu Euroopa tuntud kui võrratu mainega töökindluse, teeninduse ja klientide rahulolu vallas. Toyota sõidukeid müüakse 48 riigis 28 rahvusliku turundus- ja müügifirma kaudu, mis moodustavad 3500 müügipunktiga võrgu.

  Toyota tootmistegevust Euroopas koordineerib TMEM ehk Toyota Motor Europe Manufacturing. Müügi- ja turundustegevust juhib TMME ehk Toyota Motor Europe Marketing and Engineering, mille peakorter asub Brüsselis.