• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Toyota eesmärk on olla keskkonnasäästlikkuse poolest esirinnas kõigis meie äritegevustes

  Taaskasutus

  Toyota romusõiduki saab tootjale tasuta tagastada, tuues selle meie ametliku romusõidukite käitleja juurde. Nii on tagatud selle keskkonnasõbralik käitlemine vastavalt kehtivale Eesti Vabariigi jäätmekäitlusseadusele. 

  Toyota ametlik romusõidukite käitleja on AS Kuusakoski. Infot vastuvõtupunktide kohta saab:

  • Tööpäeviti 08:00 – 16:30
  • Kuusakoski tasuta klienditeeninduse numbrilt: 13660   
  • Internetist Kuusakoski lehelt  

  Juhul, kui romusõiduk asub maakonnas, kus puudub Toyota vastuvõtupunkt, saab Kuusakoskilt tellida romusõiduki tasuta äraveo.

  Toyota keskkonnaharta

  Ühtse keskkonnapoliitika elluviimine

  Aluspõhimõtted

  I. Anname panuse jätkusuutlikusse 21. sajandi ühiskonda

  Andmaks oma panus jätkusuutliku 21. sajandi ühiskonna rajamisse, jälgime igal sammul, et kasv ei tuleks keskkonna arvelt. Ühtlasi püüdleme saasteainete nullemissiooni poole kõigis oma tegevusvaldkondades.

  II. Arendame keskkonnatehnoloogiaid

  Rakendame kõikvõimalikke olemasolevaid keskkonnatehnoloogiaid ning arendame ja töötame välja uusi, mis aitavad keskkonnal ja majandusel harmooniliselt koos eksisteerida.

  III. Algatame vabatahtlikke tegevusi

  Arendame vabatahtlikku parendusplaani, mis mitte ainult ei tugineks keskkonnaseadustele ja põhjalikele ennetavatele tegevustele, vaid tegeleks ka globaalse, riikliku ja piirkondliku tasandi keskkonnaküsimustega ning propageeriks keskkonna parendusmeetmete rakendamist igal sammul.

  IV. Töötame ühiskonnaga käsikäes

  Rajame keskkonnakaitse vallas tihedaid koostöösuhteid väga erinevate inimeste ja organisatsioonidega, sealhulgas valitsuste ja kohalike omavalitsuste ning samuti asjaomaste ettevõtete ja tööstusharudega.

  Tegevusjuhised

  1. Keskkonnaga tuleb alati arvestada

  Püüdleme nullemissiooni poole kõigil etappidel – nii toodete tootmisel, kasutamisel kui ka kasutusest kõrvaldamisel.

  • Arendame ja pakume tipptasemel keskkonnasäästlikke tooteid.
  • Rakendame tootmistegevusi, mille käigus ei teki jäätmeid.
  • Võtame tarvitusele ennetavaid abinõusid.
  • Arendame äritegevust, mis aitab keskkonda parandada.

  2. Äripartnerid on partnerid parema keskkonna loomisel

  Teeme koostööd asjaomaste ettevõtetega.

  3. Ühiskonna liikmena

  Võtame ühiskondlikust tegevusest aktiivselt osa.

  • Osaleme taastöötlust soodustava ühiskonna loomisel.
  • Toetame valitsuse keskkonnakaitse põhimõtteid.
  • Panustame keskkonnaga seotud mittetulundustegevustesse.

  4. Parema mõistmise poole

  Jagame aktiivselt informatsiooni ja edendame keskkonnateadlikkust.

  Meie hoolime keskkonnast

  Toyota Baltic`u keskkonnapõhimõtete kohta saad lähemalt lugeda siit