Toyota RAV4 turvalisus

euro ncap

EURO NCAP (Euroopa uute autode hindamisprogramm)

Toyota RAV4 on saanud EURO NCAP neljatärnilise reitingu ja 32 punkti täiskasvanud sõitja ohutuse eest. RAV4 sai neli tärni ka laste ohutuse ning kolm tärni jalakäijate kaitse eest.

toyota rav4

Turvapadjad (SRS-süsteem)

Toyota RAV4-s on seitse SRS turvapatja, sh juhi põlveturvapadi. Juhi ja kõrvalistuja kaheastmelised isetäituvad SRS-turvapadjad on varustatud lähedusandurite ja löögikiiruse anduritega, mis tagavad turvapatjade avanemise õigel ajal. Lisaks on esiistmete külgmised turvapadjad ja turvakardinad, mis katavad nii esi- kui ka tagaistmed.

toyota rav4

Lööki neeldav kerekonstruktsioon

Toyota RAV4 kere kriitilistesse kohtadesse on paigaldatud lööki neeldavad konstruktsioonid, et vähendada laup-, külg- ja tagantkokkupõrke mõju. Konstruktsioonid summutavad löögijõu, vähendavad kere deformeerumist ning kaitsevad salongi kokkumuljumise eest.

toyota rav4 salong

Aktiivpeatoed

Mõlemal esiistmel on aktiivpeatoed, mis annavad oma klassi parima kaitse lülisambavigastuste vastu. Enne lööki nihkuvad kokkupõrget ennetavad peatoed ettenähtud asendisse, leevendades lülisambavigastuse võimalust tagant sissesõidu korral.

toyota rav4

Lülisambavigastusi vähendavad istmed (WIL)

Kui autole sõidab keegi väikesel kiirusel otsa, toetavad WIL-tüüpi iste ning aktiivpeatugi korraga sõitja pead ja selga, vähendades lülisambavigastuste ohtu.

toyota rav4

Run Flat-tehnoloogia (RTF)

RTF-rehvid lubavad käsikäigukastiga mudelil RAV4 X jätkata sõitu ka pärast torkeauku, nii et tavalist varuratast pole vaja kaasas kanda.

 

Uus Toyota RAV4 2016

RAV4 − see on ehtsus ja eneseväljendus. Stiilne ja ruumikas linnamaastur on nüüd saadaval ka hübriidina!

Hind alates