Toyota RAV4 tehnoloogia

toyota avensis

Toyota Touch & Go

6,1-tollisel Toyota Touchi multimeediumiplatvormil põhinev Toyota Touch & Go sisaldab täismõõdus kaartide ja internetiotsinguga navigatsioonisüsteemi, USB-ühendusega pildivaaturit, erinevaid rakendusi nagu Facebook, kütusehindade info, ilmateade ja parkimisinfo ning võimalust ekraani kaudu saata ja võtta vastu SMS-e. Toyota Touch & Go on mugavalt hääljuhitav – väljenda kõva ja selge häälega oma soov ning süsteem täidab need ilma et peaksid nuppe vajutama.

toyota rav4

Isetumenev peegel integreeritud tahavaatemonitoriga

Kõrgema varustustasemega mudelitel on tahavaatepeeglil mugavamaks tagurdamiseks monitor, mis kuvab tahavaatekaamera pilt. Isetumenev peegel tuvastab pimedal ajal tagant tuleva auto intensiivse kiirtevihu ja tumeneb automaatselt, pimestamata sinu silmi.

toyota rav4

Elektriline roolivõimendi (EPS)

Toyota RAV4 standardvarustusse kuulub kiirustundlik elektriline roolivõimendi, mis on lisaks kuni 3% kütusesäästlikum kui tavaline hüdrauliline süsteem.

toyota rav4

Vihmaandur

Kõrgema varustustasemega RAV4 mudelitel on automaatne vihmaandur, mis reguleerib klaasipuhasti kiirust ja intervalli vihmasaju tugevuse järgi ise.

toyota rav4

Hämaraandur

Kõrgema varustustasemega mudelitel on hämaraandur, mis hindab valgustustaset ja lülitab nõrga valguse korral sisse sõidutuled.

toyota rav4

Võtmeta käivitussüsteem

Kõrgema varustustasemega mudelid on varustatud võtmeta avamis- ja käivitussüsteemiga, millega saad avada ja auto käivitada võtit taskust või käekotist välja võtmata. Auto tuvastab võtme ja teeb pärast käepideme puudutamist uksed automaatselt lukust lahti.

toyota rav4

Kõvakettaga navigatsioonisüsteem

Toyota RAV4 lisavarustuse hulka kuulub 7-tollise puutetundliku ekraaniga navigatsioonisüsteem, mis sisaldab kogu Euroopa kaardistatud teedevõrku. Ekraanil kuvatakse parajasti saadaolevate raadiojaamade loetelu ning tagurdamisel on näha tahavaatemonitori pilt. Kõvaketas suudab salvestada kuni 10 GB muusikafaile.

toyota rav4

Helisüsteem

Toyota RAV4 standardvarustusse kuulub 6 kõlariga helisüsteem raadio, CD- ja MP3-failide mängijaga. Kõrgema varustustasemega mudelitel on 6-kohaline CD-vaheti armatuurlauas.

toyota rav4

Telefoni vabakäesüsteem

Süsteemi saad kasutada roolirattal asuva valiknupu abil. Bluetooth-süsteem sisaldab kõnetuvastust, telefoniraamatut 1000 numbri jaoks, ühe klahvivajutusega helistamist. Kõnetuvastussüsteemi abil võid leida vajaliku aadressi lihtsalt selle ütlemise teel.

toyota rav4

Seiskamis- ja käivitussüsteem

Toyota kõige uuem tehnoloogia, mis seiskab automaatselt mootori, kui sõiduk peatub näiteks valgusfoori punase tule taga. Kui vajutad siduripedaalile, käivitab süsteem automaatselt mootori ning taastab selle võimsuse. Nii hoiad kokku kütust ja vähendad heitgaaside hulka.

 

Uus Toyota RAV4 2016

RAV4 − see on ehtsus ja eneseväljendus. Stiilne ja ruumikas linnamaastur on nüüd saadaval ka hübriidina!

Hind alates