Toyota RAV4 disain

toyota rav4

Istmesüsteem

Toyota RAV4 istmed meenutavad mõnusat diivanit, iga istet saab eraldi taha kallutada ning edasi-tagasi nihutada. Toyota Easy Flat – hoob asub tagaluugi piirkonnas ning vaid üks tõmme ning tagaistmed moodustavad tasase põranda.

toyota rav4

Ergonoomiline disain

Juhiiste on elektriliselt reguleeritav ning rooli asendit saab kohandada sõidustiili järgi. Juhtimisseadmed on kõik mugavalt käepärast.

toyota rav4

Rool

Roolirattasse on integreeritud nupud, mille abil saab teelt silmi pööramata reguleerida helisüsteemi või vahetada läbisõidunäidiku infot.

toyota rav4

Hoiukohad

Kindalaegas töötab nagu termokast, hoides kuumal suvepäeval joogi meeldivalt jahedana. Igas uksetaskus on pudelihoidja, esikonsoolis on kaks valgustusega topsihoidjat, veel kaks topsihoidjat on tagumises käetoes.

toyota rav4

Optitroni näidikud

Armatuurlaual on kolmemõõtmelised Optitroni näidikud, sh tahhomeeter, mis näitab automaatkäigukasti ja Multidrive S-käigukasti korral käiguvalitsa asendit.

toyota rav4

Universaalne läbisõidunäidik

Spidomeetril asuv universaalne läbisõidumõõdik toob sinuni kogu vajaliku teabe – kütusekulu, sõidetud maa, keskmise kiiruse ja välistemperatuuri.

 

Uus Toyota RAV4 2016

RAV4 − see on ehtsus ja eneseväljendus. Stiilne ja ruumikas linnamaastur on nüüd saadaval ka hübriidina!

Hind alates