Toyota Prius+ tehnoloogia

toyota prius +

Toyota Touch

6,1-tollisel puuteekraaniga multimeediumiplatvormil põhinev Toyota Touch & Go sisaldab lisaks sõiduki teabele ka täismõõdus kaartide ja internetiotsinguga navigatsioonisüsteemi, USB-ühendusega pildivaaturit, erinevaid rakendusi nagu Facebook, kütusehindade info, ilmateade ja parkimisinfo ning võimalust ekraani kaudu saata ja võtta vastu SMS-e. Toyota Touch & Go on mugavalt hääljuhitav – väljenda kõva ja selge häälega oma soov ning süsteem täidab need ilma et peaksid nuppe vajutama. Süsteem on ühendatud tahavaatekaameraga, mis tagab ohutuma parkimise.

toyota prius +

Tahavaatekaamera

Tahavaatekaamera muudab tagurdamise ohutumaks. Selge värviekraan võimaldab varjatud ohtusid aegsasti märgata ja hõlbustab parkimist.

toyota prius +

JBLi helisüsteem

Standardvarustusse kuulub 8 kõlariga JBL helisüsteem, millega saab kuulata nii raadiot kui ka CD-plaate.

toyota prius +

Esiklaasinäidik

Standardvarustusse kuuluva esiklaasinäidiku abil saad projitiseerida auto kiiruse, ökonoomse sõidu näitajad ning navigatsiooniteabe vahetult enda ette esiklaasile – see võimaldab sul jälgida kõiki põhiparameetreid silmi teelt pööramata.

toyota prius +

Automaatne kliimaseade

Standardvarustuses on automaatne kliimaseade, mis lubab seadistada sõidukis oleva temperatuuri täpselt sobivaks. Nii on iga ilmaga sõit mugav ja mõnus.

toyota prius +

Võtmeta sisenemis- ja käivitussüsteem

Erinevalt tavapärasest süsteemist on võtmeta sisenemis- ja käivitussüsteemil vastuvõtja, mis võimaldab uksi avada vaid käepidemest tõmmates ja sulgeda nupuvajutusega. Mootori käivitamiseks või seiskamiseks vajuta lihtsalt nuppu „Start/Stop”. Sul pole tarvis teha muud, kui kanda nutikat võtit taskus või käekotis.

toyota prius +

Parkimisabi

Nutikas parkimisabi manööverdab auto ise valitud parkimiskohale, arvutades välja täpsed vajalikud roolipöörded.

 

Toyota Prius+

Stiilne pereauto
Prius+ sobib ideaalsel neile, kes vajavad seitsmekohalist sõidukit, ruumikat salongi ning mahukat pakiruumi.

Hind alates 30 300 €