Toyota Prius+ sõidurõõm

toyota prius +

Hybrid Synergy Drive tehnoloogia

Prius+ kasutab hübriidajami tehnoloogiat, mis tagab optimaalse kütusekulu ja erakordselt väikese heitkoguse. Kaks elektrimootorit ja 1,8-liitrine bensiinimootor säästavad ka linnakeskkonda. Kui foori taga peatud, lülitub bensiinimootor automaatselt välja.

toyota prius +

Kolm sõidurežiimi

Prius+ hübriidajam valib ise optimaalse sõidurežiimi, kuid saad juhina ka ise otsustada, millise režiimiga sõita. Elektrirežiim on parim valik linnas. Prius+ suudab ainult elektri jõul läbida järjest kuni 2 km. Võimusrežiim tagab kiirema ja erksama sõidu ning ökorežiim on hea valik igapäevaseks sõiduks, sest see režiim vähendab pisut pedaali reaktsiooniaega ning seeläbi ka kütusekulu.

toyota prius +

Õõtsumisvastane süsteem

Prius+ kasutab koos vedrustusega toimivat õõtsumisvastast süsteemi, mis muudab mootori pöördemomenti ebatasasel teekattel. Tulemuseks on sujuvam sõit, mis pakub rõõmu igas vanuses sõitjatele.

toyota prius +

Veojõu kontrollsüsteem (TRC)

Liiga tugeval kiirendamisel võivad veorattad kaotada veojõu ja hakata pöörlema. Veojõu taastamiseks vähendab veojõu kontrollsüsteem automaatselt mootori võimsust ja reguleerib pidurdusjõudu.

toyota prius +

Nõlvaltstardiabi (HAC)

Nõlvaltstardiabi tagab sujuva paigaltvõtu järskudel kallakutel, rakendades pidurid kuni kaheks sekundiks pärast piduripedaali vabastamist. See ennetab sõiduki tagasiveeremist. Süsteemi aktiveerimiseks vajutage pärast seisma jäämist tugevamalt piduripedaalile, eeldusel, et ükskõik milline edaspidi käik on sisse lülitatud.

 

Toyota Prius+

Stiilne pereauto
Prius+ sobib ideaalsel neile, kes vajavad seitsmekohalist sõidukit, ruumikat salongi ning mahukat pakiruumi.

Hind alates 30 300 €