toyota prius

 

Toyota Liisingu eripakkumine liisinguintress 1,49% + 3 kuu euribor.

   

Touch2 & GO navigatsioon

490 €

    

Allahindlus kuni 4000 €

Uus Prius 2016

Jätkuvalt legendaarne!
Nii nagu algupärane Prius muutis 1997. aastal reegleid, tõstab ka uus mudel teedrajava hübriidi sinna, kuhu ta kuulub: ökonoomsuse ja uuenduslikkuse etteotsa.

Hind alates 24 700 €

toyota prius toyota prius toyota prius Toyota liising
  

Priuse uus põnev välimus püüab kindlasti pilke: mustad C-piilarid loovad hõljuva katuse illusiooni ning madalam katusejoon, kapott ja peened proportsioonid rõhutavad sõiduki sportlikku hoiakut. Esi- ja tagaosas annavad eripärased LED-tuled uudse ilme ning enneolematult väike õhutakistustegur tähendab, et uus Prius läheb läbi õhu aerodünaamilise elegantsiga.

  

Uus Prius saab uhkeldada oluliste täiustustega igas valdkonnas. Sõit Priusega pakub elamusi, mis kõigutavad seniseid hübriidsõidukitega seotud arusaamu. Tunnustatud hübriidtehnoloogia, millel põhineb uus Prius, on varasemast veelgi parem. Uus kerge ja kompaktne hübriid-elektrisüsteem on enneolematult keskkonnasäästlik ja tundliku reaktsiooniga.

  

Prius tähendab „ees minema” ning tõelise teerajajana on ta alati olnud oma nime vääriline. Kõik, alates sinu heaolu eest hoolitsevate ja mugavust suurendavate andurite valikust kuni paljude uudsete funktsioonideni salongis, võimaldab uuel Priusel sõidu ajal toimida sinu kuuenda meelena. Ohutus on meile esmatähtis, mistõttu on uue Priuse standardvarustusse lisatud Toyota Safety Sense’i, mis tagab, et oled sõidu ajal oludest hoolimata kindlates kätes.

  

Toyota Liising pakub Sulle taskukohaseid, paindlikke ja mugavaid lahendusi uue auto ostu finantseerimisel.

Pöördu julgesti Amservi automüüja poole, kes aitab leida parima lahenduse. Liisingukalkulaator »