Toyota lisagarantiid

toyota lisagarantii

Toyota Extracare pikendab Toyota garantiid paari aasta võrra

Toyota pakub võimalust pikendada sõiduki originaalgarantiid ühe või paari aasta võrra. Lisagarantii hakkab kehtima pärast esialgse garantii lõppemist. Toyota lisagarantii kehtib üle kogu Euroopa. Loe edasi »

toyota certified garantii   

Toyota Certified garantii kasutatud Toyota mudelitele

Toyota on loonud Toyota Certified Kasutatud Autode Programmi, et pakkuda kasutatud auto ostmisel täielikku kindlustunnet ning usaldust.

Toyota Certified programmi kaudu müüdud auto ei ole kunagi vanem kui 7 aastat, kilometraaž ei ole kunagi rohkem kui 160 000 km ja autol ei ole olnud ühtegi suuremat avariid. Loe edasi »

toyota lisagarantii

Amservi Lisagarantii

Amservi Lisagarantii pakub Sulle tuge sõiduki ootamatu rikke korral, kindlustades Sind ettenägematute kulude vastu ning tagades alati turvalise ja tehniliselt korras sõiduki.

Amservi Lisagarantii sõlmimise hetkel peab sõiduki vanus olema kuni 5 aastat ja/või läbisõit kuni 150 000 km. Lisagarantiid saab soetada Toyota, Lexus, Peugeot, Opel, Hyundai, Saab ja Chevrolet margi autodele. Erandiks on Euroopast Amservi tellimisteenusega ostetud sõidukid.

Amservi Lisagarantiiga kaasnev garantii võimaldab sõidukit muretult kasutada nii Eestis kui ka välismaal. Tutvu kindlasti garantiitingimustega, et mõista paremini garantiiga kaasnevaid õigusi ja kohustusi. Loe edasi »