Liisinguvõimalused

Kolm võimalust Toyota mudelite liisimiseks

Mis tüüpi autoliising tuleks valida? See sõltub Sinu eelistustest ja sellest, millisena näed sõiduki tulevikku: kas soovid sõidukit kasutada ainult kindla aja vältel või soovid pärast liisingutähtaja lõppu saada selle omanikuks.

Kõik Amservi automüüjad aitavad Sul leida parima lahenduse auto liisimiseks. Autosalongis ja liisinguesindustes vormistame liisingu üldjuhul ühe päevaga.

Kasutusrent

Kasutusrent tasub valida siis, kui soovid sõidukit vaid kasutada ega taha saada selle omanikuks. Kasutusrendi korral ostab Toyota Liising Teie valitud sõiduki ja annab selle kokkulepitud tähtajaks kasutada. Teie tasute Toyota Liisingule sõiduki kasutamise eest liisingumakseid.

Liisinguperioodi lõppedes on Teil võimalik:

  • sõiduki kasutamist jätkata, pikendades liisingulepingut (kui sõiduki vanus seda lubab);
  • sõiduk uue vastu välja vahetada, valides uue meelepärase sõiduki ja leides vanale sõidukile ostja;
  • saada sõiduki omanikuks, tasudes Toyota Liisingule sõiduki jääkväärtuse.

Kapitalirent

Kapitalirent tasub valida siis, kui soovid liisinguperioodi lõppedes saada sõiduki omanikuks. Kapitalirendi korral ostab Toyota Liising Teie valitud sõiduki ja annab selle Teile kokkulepitud tähtajaks kasutada. Teie tasute Toyota Liisingule sõiduki kasutamise eest liisingumakseid. Tasudes viimase liisingumakse, saate sõiduki omandiõiguse. Kui soovite väiksemaid liisingumakseid või lepingut liisinguperioodi lõppedes pikendada, siis on võimalik jätta liisinguperioodi lõppu üks suurem liisingumakse.

Järelmaks

Järelmaks on sama mis kapitalirent, selle erinevusega, et sõiduki ostuhind ei sisalda käibemaksu. Sellisteks sõidukiteks on üldjuhul eraisikute poolt müüdavad kasutatud sõidukid, mis on hiljem ringluses ilma käibemaksuta. Peale auto ostuhinna ei lisandu käibemaksu ka intressimaksetele ega lepingutasule.

Tegemist on finantsteenusega. Tutvu liisingutingimustega või konsulteeri asjatundjaga. Finantsteenuse pakkuja on AS Nordea Finance Estonia