Toyota Land Cruiseri disain

toyota land cruiser

Aerodünaamiline disain

Uue Toyota Land Cruiseri varasemast madalam kere, eesmise kaitseraua sujuv kulgemine nurgast nurka, rattakoobaste õhusuunajad ning eesmised ja tagumised spoilerid tagavad muljetavaldava aerodünaamilisuse.

toyota land cruiser

Manööverdamine

Toyota Land Cruiseril on 5,8-meetrine pöörderaadius, mis tagab sportliku ja kasutusmugava juhtimise.

toyota land cruiser

LED-päevasõidutuled ja isekohanduvad esituled (AFS)

Sõidukil on siledad ja läikivad LED-esituled koos integreeritud päevatuledega ning muljetavaldav eesmine iluvõre. Kui sõiduk läheneb kurvile või käänakule, pöördub tulede valgusvihk automaatselt, suurendades nii auto ees olevat valguslaiku. Isekohanduvad esituled ennetavad auto liikumisteed kolme sekundiga – nii paraneb nähtavus pimedas märgatavalt.

toyota land cruiser salong

Ruumikas salong

Toyota Land Cruiseri salongi mahub palju – nii reisijaid kui nende asju. Salongis on ühendatud looduslikud materjalid, eesrindlik tehnoloogia ning arvukad hoiukohad.

toyota land cruiser salong

Istmesüsteem

Pakiruumi suurendamiseks saad tagaistmed ühe nupuvajutusega alla lasta. Paljude erinevate istmeasendite ja pakihoidude tekitamine on lihtsamast lihtsam. Kolmanda rea istmeid saab üksteisest sõltumata kokku klappida, lisavarustusse kuuluv elektrifunktsioon võimaldab seda teha vaid ühe nupuvajutusega.

 

Toyota Land Cruiser 150

Tõeline maastiku valitseja
Legendaarne Land Cruiser 150 on loodud jõuliseks, elegantseks ja uuenduslikuks maasturiks. Senini konkurentsitult parimaks.

Hind alates 45 200 €