Toyota Land Cruiser

Technology Plus pakett 2 900€
 
Vaata pakkumist lähemalt siit »
 

Uus Toyota Land Cruiser

Ikooniks sündinud. Alati peatumatu.
Uus Land Cruiseri nüüd kohal Amservi esindustes!

Hind alates 45 200 €

Toyota Land Cruiser Toyota Land Cruiser Toyota Land Cruiser Toyota garantii
  

Uus Land Cruiser tugevdab veelgi oma mainet uue moodsama ja tugevama välimusega. Igal joonel on selge otstarve: alustades kapoti uuest kujundusest, mis parandab keskosas allapoole nähtavust; väga vastupidavast, deformatsioonikindlast, ainulaadsest raamile kinnitatud kerekonstruktsioonist; esituledest ja iluvõre jahutusavadest, mis on paigutatud kaitse ja läbitava veetakistuse sügavuse suurendamiseks kõrgemale. 

  

Seadmete pukseerimine, teeaukude vältimine, vihma, vee ja jääga võitlemine – ükski teine linnamaastur ei suuda pakkuda sellist dünaamikat maanteel ja võimekust maastikul nagu uus Land Cruiser. See on varustatud sõidurežiimi valikusüsteemi ning elektrooniliselt moduleeritud kineetilis-dünaamilise vedrustusega (KDSS), mis optimeerib esi- ja tagastabilisaatorite tööd. 

  

Land Cruiseri ainulaadne segu funktsionaalsusest, meisterlikkusest ja peensusteni läbimõeldusest tagab kõige nauditavama sõidu igasugusel teekonnal. Sõitjateruumi mugavust suurendavad ventileeritavad esiistmed, elektrilise soojendusega esiklaas ja klaasipesuri soojendusega pihustid ning tagurdamisel alla kalduvad küljepeeglid.

  

Toyota Liising pakub Sulle taskukohaseid, paindlikke ja mugavaid lahendusi uue auto ostu finantseerimisel.

Pöördu julgesti Amservi automüüja poole, kes aitab leida parima lahenduse.Liisingukalkulaator »