Toyota Land Cruiseri tehnoloogia

toyota land cruiser

Variable Flow Control (VFC) roolivõimendi

Roolivõimendi täiustatud tehnoloogia juhib roolivõimendi vedeliku voolamist sõltuvalt sõidukiirusest ning roolipööretest. Väikestel kiirustel voolab vedelik kiiremini, hõlbustades rooli keeramist. Suurtel kiirustel aga vedeliku voolamine aeglustub, tagades nii usaldusväärsema ja kindlama sõidu.

toyota land cruiser

Võtmeta käivitussüsteem

Toyota Land Cruiseri uksi saad avada ja auto käivitada võtit taskust või käekotist välja võtmata. Auto tuvastab võtme ja teeb pärast käepideme puudutamist uksed automaatselt lukust lahti. Kui väljas on pime, süttib salongituli ning astmelaudade valgustus.

toyota land cruiser

Toyota Touch 2

Toyota Touch 2 on täielikult integreeritud multimeediasüsteem värvilise 6,2-tollise puuteekraaniga, mille juhtimiseks on vaja ekraanil lihtsalt lohistada ja nipsata, ning täiustatud helisüsteemiga, mis ühildub USB-seadmete, iPodide ja nutitelefonidega. Bluetooth® 3.0 võimaldab kasutada selliseid funktsioone nagu vabakäekõned, SMS-sõnumite integreerimine ja muusika voogedastamine. WVGA ekraan on ühendatud tahavaatekaameraga, et tagurdamine oleks ohutum.

toyota land cruiser

Helisüsteem

605 W võimuse ja salongi paigaldatud tänapäevane kõrgsagedus- ja bassikõlaritega 17 kõlariga helisüsteem tagab esmaklassilise surround-heli.

toyota land cruiser

Tagaistmete meelelahutuskeskus

Toyota Land Cruiseri lisavarustusse kuulub 9-tolline rippekraan koos võimsa 5,1-kanalilise DVD-surround-heliga. Videokaamerast või isiklikust DVD-mängijast filmide vaatamiseks saad kasutada sobivat lisaliidest.

toyota land cruiser

Kohanduv püsikiiruse hoidja (ACC)

Kõrgema varustustasemega Land Cruiseri juurde kuuluv radariga püsikiirusehoidja võimaldab sul enda ees liikuva autoga sama kiirust hoida. Püsikiirusehoidjal on eelseadistatud kolme kaugusevalikut: pikk, keskmine ja lühike. Püsikiiruse hoidja aitab sõita ohutumalt ja stressivabalt.

toyota land cruiser

Rataste pöördenurga näidik

Toyota Land Cruiseri universaalnäidik näitab sulle rataste pöördenurkasid, mis aitab ebatasasel maastikul juhtimissuunda täpsemini määrata.

toyota land cruiser

Multi-terraini monitor (MTM)

Multi-terraini monitor võimaldab sul jälgida auto ümbrust viie kaamera reaalajas edastatud pildi järgi. Ühe nupuvajutusega saad kohe suurepärase ülevaate, mis su auto umber toimub.

 

Toyota Land Cruiser 150

Tõeline maastiku valitseja
Legendaarne Land Cruiser 150 on loodud jõuliseks, elegantseks ja uuenduslikuks maasturiks. Senini konkurentsitult parimaks.

Hind alates 45 200 €