Hooldus ja remont

Toyota hoolduslubadus

Toyota tunneb teie autot paremini kui keegi teine: meie konstrueerisime ja tootsime selle ning oleme koolitanud mehaanikuid teie auto eest hoolt kandma. Loe edasi »

  

Toyota Express Service

Iga minut su päevast on arvel. Vali Toyota Express Service ning sinu auto korraline hooldus saab tehtud ühe tunniga. Kiire ja mugav. Loe edasi »

Kere- ja värvitööd

Mitte kellelegi ei meeldi mõelda õnnetustest. Kuid õnnetused võivad juhtuda ka kõige ettevaatlikumate juhtidega. Paljud inimesed ei satu elus kordagi ühtegi kokkupõrkesse. Ent paljud meist on parklasse jäetud auto juurde naastes avastanud kerelt mõlgi või kriimustuse, mida seal enne ei olnud.

Õnneks võid Toyota omanikuna kindel olla, et olenemata kahjustuse suurusest on Amservi Toyota esindused valmis Sind alati aitama. Teeme kõik remonditööd, mida on vaja selleks, et taastada Sinu auto avariieelne seisukord. Loe edasi »

  

Hooldatud auto sõidab paremini

Regulaarne hooldamine hoiab Su auto sõidukorras ning vähendab ootamatute rikete ohtu. Iga auto vajab korralist hooldust 15 - 30 000 km läbisõidu järel või vähemalt kord aastas.

Broneeri aeg »
Hoolduse hinnakiri »