Uus Toyota Hilux

Uue ajastu pikap, kuid üdini Hilux

Vastupidavam, tugevam ja maastikul võimekam kui kunagi varem – uus mudelipõlvkond on endiselt üdini Hilux.

Hind alates 25 600 €

toyota hilux toyota hilux toyota garantii toyota liising
  

Neljaistmelise Extra Cabi ja viieistmelise Double Cabi kerestiiliga uus kaheksanda põlvkonna Hilux annab uue ja tugevama redelraami, tugevdatud konstruktsiooniga aluspõranda, täiustatud nelikveo ja parema veojõu abil sitkusele uue tähenduse. Uus Hilux on eelkäijast 75 mm pikem, 20 mm laiem ja 45 mm madalam.

  

Uhiuue Hiluxi salongis, kuhu pääseb võtmeta sisenemis- ja käivitussüsteemi abil, on ühendatud vastupidavus ja funktsionaalsus, mida oodatakse igalt linnamaasturiliku viimistletuse, keerukuse ja varustusega sõidukilt. Keskkonsoolis annab tooni tahvelarvutile sarnanev 7-tollise puutetundliku ekraaniga multimeediasüsteem.

  

Hilux tuleb uhiuue 2,4-liitrise D-4D GD-mootoriga (Global Diesel).. 2393 cm3 mootor arendab võimsust 110 kW / 150 DIN hj pööretel 3400 p/min ning maksimaalne pöördemoment 400 Nm saavutatakse pöördevahemikus 1600–2000. Uue mootori kütusekulu on umbes 9% väiksem kui eelkäijal. 2,4-liitrise D-4D mootori keskmine kütusekulu on vaid 7,1 l / 100 km* ja CO2 heitkogus 187 g/km*.

  

Uhiuuel Hiluxil on uus redelraam, mis parandab väändejäikust 20%. See tagab parema juhitavuse ja sõidumugavuse, väiksema müra ja vibratsiooni ning suurema turvalisuse kokkupõrke korral. Samuti paistab sõiduk silma suurepärase vastupidavusega ka kõige äärmuslikumas sõidukeskkonnas. Tänu uuele 2,4-liitrisele D-4D mootorile ja uuele tugevamale raamile on uhiuue Hiluxi veojõud 3,2 tonni.