Toyota GT86 sõidurõõm

toyota gt86

Sõidunauding

Uue GT86 eesmärk on pakkuda puhast sõidunaudingut. Käigukast on paigutatud võimalikult madalale ja mootor võimalikult taha, et viia sõiduki raskuskese madalamale ning tagada optimaalsem kaalujaotus. See parandab juhitavust ja muudab sõiduomadused meelierutavamaks.

toyota gt86

Mootor

Kerge esipaigutusega 2-liitrine boksermootor kasutab Toyota D-4S-i (otsepritsega neljataktiline mootor) tehnoloogiat koos otsesissepritsega, mis tagab suurema võimsuse ja pöördemomendi ning vähendab kütusekulu ja CO2 heitkogust.

toyota gt86

Automaatkäigukastid

Toyota automaatkäigukastid muudavad sõidu sujuvaks ja mugavaks ning juhi elu tõeliselt kergeks. Käiguvahetus on kiire ja täpne ning kui soovite sõiduki käitumist rangemalt kontrollida, on saadaval ka roolilt juhitav manuaalne režiim.

toyota gt86

Manuaalkäigukastid

Toyota manuaalkäigukastid tagavad täpse ja sujuva käiguvahetuse. Manuaalkäigukastiga on lihtne ökonoomselt sõita, kuid vajadusel saab möödasõitudel mootori kogu võimsuse kasutusele võtta.

toyota gt86

Piduriabi

Piduriabi tuvastab äkkpidurduse ja rakendab täiendavat pidurdusjõudu. ABS ei lase pidurdamise ajal ratastel lukustuda. Seda funktsiooni täiendab EBD, mis tasakaalustab pidurdusjõudu kõigi nelja ratta vahel, kompenseerimaks neile avaldatavat erinevat survet. Koos säilitavad need kaks süsteemi ka järsu pidurdamise ajal auto juhitavuse.

toyota gt86

Veojõukontroll (TRC)

Kui vedavad rattad ei haaku liialt võimsa kiirenduse tõttu teekattega hästi või hakkavad tühjalt ringi käima, vähendab TRC automaatselt mootori rakendatavat jõudu ja reguleerib pidurdusjõudu, et taastada sõiduki veojõud.

toyota gt86

Sõiduki stabiilsuskontroll (VSC)

VSC aktiveerib automaatselt iga vajamineva piduri ja kontrollib mootori veojõudu, et säilitada stabiilsus ja vältida külglibisemise teket järsul pööramisel või libedal teel.

Uus Toyota GT 86

Sportlikule juhile 
Toyota GT86 on uuenenud, et pakkuda veelgi ehedamat sõidurõõmu. Sportlik nelja istmega sportauto pakub hoolimata üliheadest sõiduomadustest ka äärmiselt ökonoomset kütusekulu.
 

Hind alates 28 500 €