Uus Toyota GT 86

Sportlikule juhile 
Toyota GT86 on uuenenud, et pakkuda veelgi ehedamat sõidurõõmu. Sportlik nelja istmega sportauto pakub hoolimata üliheadest sõiduomadustest ka äärmiselt ökonoomset kütusekulu.
 

Hind alates 28 500 €

toyota GT86 toyota GT86 Toyota liising
  

Ajam on madala asetusega ja mootor on paigutatud võimalikult sügavale, et raskuskese oleks madalamal ja kaal optimaalselt jaotatud, tagamaks suurepäraseid sõiduomadusi ja meelierutavamat sõiduelamust. Uuenduskuuri on läbinud esi- ja tagaosa ning lisandunud on LED esi-, udu- ja tagatuled.

  

Huvitava kokkusattumusena viitavad nii silindri läbimõõt (86 mm) kui ka kolvikäik (86 mm) mudeli nimele. Uus mootor arendab pööretel 7000 p/min võimsust 200 hj ja pööretel 6600 p/min pöördemomenti 205 Nm, mis tagavad GT 86-le suurepärased sõiduomadused ja kiiruse. Standardvarustusse kuuluvad Toyota Touch, kahetsooniline automaatne kliimaseade, võtmeta sisenemis- ja käivitussüsteem, ksenoonesituled ja 17-tollised uued valuveljed.

  

Muudatused on toimunud ka salongis -  muutunud on näidikutebloki disain, lisatud on uus rool. Muudatused on toimunud ka salongi armatuurlauas. Luksuslikud sportistmed pakuvad tõhusat külgsuunalist tuge.

  

Toyota Liising pakub Sulle taskukohaseid, paindlikke ja mugavaid lahendusi uue auto ostu finantseerimisel.

Pöördu julgesti Amservi automüüja poole, kes aitab leida parima lahenduse. Liisingukalkulaator »