Toyota GT 86 tehnoloogia

toyota gt86

Kahetsooniline automaatne kliimaseade

Kahetsooniline kliimaseade võimaldab sõidu nautimiseks valida juhil ja kaassõitjal just endale sobiva temperatuuri.

toyota gt86

Toyota Touch

6,1-tollise värvilise puuteekraaniga multimeediumsüsteem, mille ekraanile kuvatakse sõidukiteave.

toyota gt86

Toyota Touch & Go

6,1-tollisel Toyota Touchi multimeediumiplatvormil põhinev Toyota Touch & Go sisaldab täismõõdus kaartide ja internetiotsinguga navigatsioonisüsteemi, USB-ühendusega pildivaaturit, erinevaid rakendusi nagu Facebook, kütusehindade info, ilmateade ja parkimisinfo ning võimalust ekraani kaudu saata ja võtta vastu SMS-e. Toyota Touch & Go on mugavalt hääljuhitav – väljenda kõva ja selge häälega oma soov ning süsteem täidab need ilma et peaksid nuppe vajutama.

toyota gt86

Kiirushoidik

Kiirushoidik vähendab juhi pinget gaasipedaali ja siduri kasutamisel, säilitades eelseadistatud kiiruse nii kauaks, kui soovid.

toyota gt86

Hämaraandur

Hämaraandur mõõdab päevavalguse tugevust ja lülitab hämardumise korral automaatselt sisse esituled.

toyota gt86

Võtmeta sisenemis- ja käivitussüsteem

Süsteemi juurde kuulub saatja, mis avab uksed käepideme tõmbamise peale ja lukustab need vaid ühe nupuvajutusega. Mootori käivitamiseks või seiskamiseks vajutage lihtsalt nuppu „Start/Stop”. Teil pole tarvis teha muud, kui kanda nutikat võtit taskus või käekotis.

Uus Toyota GT 86

Sportlikule juhile 
Toyota GT86 on uuenenud, et pakkuda veelgi ehedamat sõidurõõmu. Sportlik nelja istmega sportauto pakub hoolimata üliheadest sõiduomadustest ka äärmiselt ökonoomset kütusekulu.
 

Hind alates 28 500 €