Toyota Aygo sõidurõõm

toyota optimal drive

Toyota optimaalne juhtimine

Mootoritehnoloogia ja käigukastide leidlik ühendamine, madalhõõrdega komponentide kasutamine, ülikerge kompaktne konstruktsioon ja täiustatud põlemisprotsess – need on Toyota optimaalse juhtimise põhialused. Uudsed keskkonnasõbralikud lahendused kindlustavad püsiva tasakaalu vähenenud kütusekulu ja heitgaaside ning endastmõistetava sõidurõõmu vahel.

toyota aygo

Sisse- ja väljalaskeklappide ajastusega gaasijaotusmehhanism (Dual VVT-i)

Dual VVT on sisse- ja väljalaskeklappide ajastusega gaasijaotusmehhanism, mis maksimeerib mootori jõudlust, optimeerides klapi ajastust sõltuvalt sellest, kas sa parasjagu kiirendad, sõidad tavakiirusel või liigud tühikäigul. See tehnoloogia tagab suurepärase jõudluse ja kütusesäästu tasakaalu.

  • Üleni alumiiniumist valmistatud uus 1-liitrine bensiinimootor kaalub ainult 67 kg ning on tänapäeval üks kergemaid seeriatootmises olevaid sisepõlemismootoreid. AYGO on saadaval 1-liitrise Dual VVT-i bensiinimootoriga, mille kütusekulu on 4,4 6 l / 100 km ning heitkogus vaid 102g/km.

toyota aygo vedrustus

Esi- ja tagavedrustus

AYGO MacPhersoni tüüpi esivedrustus pärineb Toyota Yariselt. Taga on Toyota insenerid kasutanud väändetala, kuid mitte tavalist, vaid pööratud V kujulist – selline lahendus võimaldab sõiduki kaalu märkimisväärselt vähendada ja väändejäikust suurendada.

Toyota AYGO 

Minu lõbutse! Aygo värske ja julge kujundusega püüad kindlasti pilke.

Hind alates 9 420 €